Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
27.119 kez izlendi
Evlilik baskısı Mesut'u korkuttu!

Evlilik baskısı Mesut'u korkuttu! / Özel Klipler

Arka Sokaklar 444. Bölüm'de; Çöpçatanlığa kalkışan Aylin ve Hakan, Selin ile Mesut'u evliliğe hazırlamaya çalışınca olanlar oluyor.   Hemen izle


Arka Sokaklar 444. Bölüm'de; Asiye'ye aşık olan Metin, daha fazla onsuz olmak istemiyor ve evlenme kararı alıyor.
Arka Sokaklar 444. Bölüm'de; Asiye'ye aşık olan Metin, daha fazla onsuz olmak istemiyor ve evlenme kararı alıyor.

Metin, Asiye'ye aşık olmuştur ve devamlı onu düşünmektedir. Rize'ye ailesinin yanına giden Asiye ile telefonda görüşmesine rağmen onu aklından bir türlü çıkaramayan Metin, Rize'ye gitmeye karar verir. Gizlice Rize'ye giden Metin, Asiye'yi görür ve hasret giderirler. Birlikte olmaları için Asiye, Metin'e kendisini istemeye gelmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Metin, Asiye ile evlenme kararı alır ve İstanbul'a geri döner.

Diğer taraftan Metin'in olmadığını fark eden Çoban Ailesi ise onun Asiye'yi görmek için Rize'ye gittiğini öğrenir. İstanbul'a geri dönen Metin, Asiye'yi sevdiğini, onsuz yaşamayacağını ve Asiye ile evlenmek istediğini başta Hüsnü olmak üzere bütün aile fertleri ile paylaşır. Bunu duyan Çoban Ailesi ise şaşkına döner. Metin'in yaşının küçük ve bu işin daha çok erken olduğunu düşünen Hüsnü, Metin ile konuştuktan sonra bu durumu kabul eder. Asiye'yi istemek için Rize'ye giden Hüsnü Çoban ve ailesi, Metin ile Asiye'nin söz yüzüklerini takarlar.