Skip to main content
 
Arka Sokaklar 611. bölümü ile zirvede yer aldı! 22 Ocak

Arka Sokaklar 611. bölümü ile zirvede yer aldı!

Kanal D’nin, 16 sezondur ekranda olan fenomen dizisi Arka Sokaklar, 611’inci bölümü ile ekrana geldi. Her Cuma akşamı yeni bölümleri ile izleyicisiyle buluşan dizi yayınlanan bu bölümü ile zirvede yer aldı.

Arka Sokaklar 610. bölümü ile zirvede yer aldı! 15 Ocak

Arka Sokaklar 610. bölümü ile zirvede yer aldı!

Kanal D’nin, 16 sezondur ekranda olan fenomen dizisi Arka Sokaklar, iki hafta aradan sonra 610’uncu bölümü ile ekrana geldi. Her Cuma akşamı yeni bölümleri ile izleyicisiyle buluşan dizi yayınlanan bu bölümü ile zirvede yer aldı.

Rıza Baba ölecek mi? 03 Ocak

Rıza Baba ölecek mi?

Türk televizyon tarihinin 16 sezondur devam eden, en uzun soluklu fenomen dizisi “Arka Sokaklar” da Zafer Ergin'in canlandırdığı Rıza Baba karakterinin vurulması dizinin sevenlerini üzdü.

Efsane dizi Arka Sokaklar'ın Rıza Babası merak konusu oldu! 28 Aralık

Efsane dizi Arka Sokaklar'ın Rıza Babası merak konusu oldu!

Türk televizyon tarihinin 16 sezondur devam eden, en uzun soluklu fenomen dizisi “Arka Sokaklar” da Zafer Ergin'in canlandırdığı Rıza Baba karakteri dizinin sevenleri tarafından merak konusu oldu!

Arka Sokaklar 607. Bölümüyle zirvedeki yerini koruyor! 11 Aralık

Arka Sokaklar 607. Bölümüyle zirvedeki yerini koruyor!

Kanal D’nin, 16 sezondur ekranda olan fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile ekrana geldi. Her Cuma akşamı izleyicisi ile buluşan dizinin yayınlanan 607’inci bölümü de yine zirvede yer aldı.

Arka Sokaklar 605. bölümüyle zirvedeki yerini koruyor! 27 Kasım

Arka Sokaklar 605. bölümüyle zirvedeki yerini koruyor!

Kanal D’nin, 16 sezondur yayınlanan fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile ekrana geldi. Her Cuma akşamı izleyicisi ile buluşan dizinin yayınlanan bu bölümü de yine zirvede yer aldı.

Arka Sokaklar 604. Bölümüyle zirvedeki yerini koruyor! 20 Kasım

Arka Sokaklar 604. Bölümüyle zirvedeki yerini koruyor!

Arka Sokaklar, Kantar Medya’nın verilerine göre Total kategoride 7,17 reyting ve yüzde 17,47 izlenme payı alarak günün en çok izlenen yapımı oldu.

Arka Sokaklar 603.bölümü ile yine zirvede yer aldı! 13 Kasım

Arka Sokaklar 603.bölümü ile yine zirvede yer aldı!

Kanal D’nin, 16 sezondur yayınlanan fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile ekrana geldi. Her Cuma akşamı izleyicisi ile buluşan dizinin yayınlanan bu bölümü de yine zirvede yer aldı.

Arka Sokaklar 602.bölümü ile bu hafta da zirvede yer aldı! 06 Kasım

Arka Sokaklar 602.bölümü ile bu hafta da zirvede yer aldı!

Kanal D’nin, 16 sezondur yayınlanan fenomen dizisi Arka Sokaklar önceki akşam 602.bölümü ile ekrana geldi. Her Cuma akşamı yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan dizi yayınlanan 602.bölümü ile de zirvede yer aldı.

Arka Sokaklar ailesi büyümeye devam ediyor! 05 Kasım

Arka Sokaklar ailesi büyümeye devam ediyor!

Dizinin, 600.bölümüne Emel Özcan Alexandra karakteriyle dahil olmuştu. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümlerine ise dört yeni oyuncu daha dahil oluyor.

Arka Sokaklar 600. Bölümü ile zirvede yer aldı! 23 Ekim

Arka Sokaklar 600. Bölümü ile zirvede yer aldı!

Kanal D’nin, 16 sezondur yayınlanan fenomen dizisi Arka Sokaklar önceki akşam 600.bölümü ile ekrana geldi. Her Cuma akşamı yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşan dizi yayınlanan 600.bölümü ile de zirvede yer aldı.

Arka Sokaklar ekibi başarılarının sırlarını anlattı! 22 Ekim

Arka Sokaklar ekibi başarılarının sırlarını anlattı!

31 Temmuz 2006'da ilk bölümü ile ekrana gelen ve 16 sezon boyunca gerek hikayesi gerekse karakterleri ile izleyicinin gönlünde taht kuran Arka Sokaklar 6.kez “Dalya” demenin heyecanını yaşıyor.