Skip to main content
x 
Arka Sokaklar efsanesi zirveye geri döndü! 15 Haziran

Arka Sokaklar efsanesi zirveye geri döndü!

18 sezondur izleyicisi ile buluşan, Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, bir istikrar abidesi olarak yoluna devam ediyor. Seyircisinin ilgisini daima arttırmayı başaran dizi, yayınlanan 679’uncu bölümüyle total grupta en çok izlenen yapım olmayı başardı.

ARKA SOKAKLAR’A SES GETİREN BİR TRANSFER DAHA09 Mayıs

ARKA SOKAKLAR’A SES GETİREN BİR TRANSFER DAHA

18 yıldır ekrana gelen polisiye dizi Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosu büyüyor. İzleyicilerin beğenisini kazanan diziye bu kez Ferit Aktuğ dahil oldu.

ARKA SOKAKLAR’DA BABA-OĞUL KAVUŞMASI!03 Mayıs

ARKA SOKAKLAR’DA BABA-OĞUL KAVUŞMASI!

18 yıldır ekranda olan, Türk televizyon dünyasının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Yaşarken de ölünür mü?01 Mayıs

Yaşarken de ölünür mü?

18 yıldır ekranda olan, Türk televizyon dünyasının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da Mesut Komiser’e hayat veren Şevket Çoruh’un diziye dönüşü izleyicileri sevindirmekle beraber hikâyeye dair merakı da iyice artırdı. “Yaşarken de ölünür” cümlesinin ekrana geldiği tanıtım filmi ise bir kez daha gündem oldu.

ARKA SOKAKLAR’DA OYA OKAR SEVİNCİ27 Nisan

ARKA SOKAKLAR’DA OYA OKAR SEVİNCİ

Türk televizyon dünyasının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da Şevket Çoruh’un ardından Selin Komiser’e hayat veren Oya Okar’ın da geri döneceği haberi sevinçle karşılandı.

EFSANE GERİ DÖNÜYOR: ŞEVKET ÇORUH ARKA SOKAKLAR’DA25 Nisan

EFSANE GERİ DÖNÜYOR: ŞEVKET ÇORUH ARKA SOKAKLAR’DA

Türk televizyon dünyasının en uzun soluklu projelerinden olan Arka Sokaklar’ın “Mesut Komiser”i Şevket Çoruh diziye geri dönüyor. Dizinin yeni bölümüne ilişkin yayınlanan ikinci fragmanda “Efsane geri dönüyor!” mesajı verildi.

ŞEHSUVAR AKTAŞ, BURAK SATIBOL VE ASENA TUĞAL ARKA SOKAKLAR’DA!29 Mart

ŞEHSUVAR AKTAŞ, BURAK SATIBOL VE ASENA TUĞAL ARKA SOKAKLAR’DA!

18 yıldır ekrana gelen polisiye dizi Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosu büyüyor. Her bölümüyle izleyicilerin beğenisini toplayan diziye Şehsuvar Aktaş, Burak Satıbol ve Asena Tuğal dahil oldu.

ARKA SOKAKLAR ÖLDÜRÜLEN TAKSİCİ OĞUZ ERGE’Yİ UNUTMADI!07 Mart

ARKA SOKAKLAR ÖLDÜRÜLEN TAKSİCİ OĞUZ ERGE’Yİ UNUTMADI!

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen "taksici cinayeti" Arka Sokaklar'a konu oluyor!

ARKA SOKAKLAR’DAN ÜNLÜ OYUNCUYA VEFA15 Şubat

ARKA SOKAKLAR’DAN ÜNLÜ OYUNCUYA VEFA

Yapımcılığını D Media’nın üstlendiği, 18 yıldır ekranda olan polisiye dizisi Arka Sokaklar, bu kez Yeşilçam’ın usta ismi Serpil Örümcer’in sesi oldu. Depremin yıl dönümünde, deprem özel bölümü ile yüreklere dokunan dizi şimdi de Serpil Örümcer’e yardım eli uzattı.

ARKA SOKAKLAR’IN DEPREM ÖZEL BÖLÜMÜ YÜREK YAKACAK!04 Şubat

ARKA SOKAKLAR’IN DEPREM ÖZEL BÖLÜMÜ YÜREK YAKACAK!

Kanal D ekranında 18 yıldır yayınlanan polisiye dizi Arka Sokaklar, Kahramanmaraş merkezli art arda yaşanan depremlerin birinci yılına özel olarak bir bölüm çekti. Dizi ekibi, Hatay’da enkazların arasında yapılan çekimler esnasında duygusal anlar yaşadı.

FENOMENLERİN EL KONULAN LÜKS ARAÇLARI BU HAFTA ARKA SOKAKLAR’DA!01 Şubat

FENOMENLERİN EL KONULAN LÜKS ARAÇLARI BU HAFTA ARKA SOKAKLAR’DA!

Dilan Polat başta olmak üzere fenomenlere ait lüks otomobillerin polis aracına dönüştürülmesi Arka Sokaklar dizisine de konu oldu. Dizinin yeni bölüm tanıtımda ilk kez izleyici ile buluşan bu görüntüler kısa sürede sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

ARKA SOKAKLAR EFSANESİ SÜRÜYOR!06 Ocak

ARKA SOKAKLAR EFSANESİ SÜRÜYOR!

Fenomen dizi Arka Sokaklar, şaşırtmaya devam ediyor. Kadroya yeni katılan oyuncuları ile heyecan ve aksiyonun hiç düşmediği dizi, total grupta en çok izlenen yapım oldu ve gecenin en çok konuşulan bölümleri arasında yerini aldı.