Skip to main content
x 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
43.596 kez izlendi
Yargı 6. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ceylin, tuzak sonrası Engin ile karşılaşıyor!
Yargı 6. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ceylin, tuzak sonrası Engin ile karşılaşıyor!

Yargı 6. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ceylin, tuzak sonrası Engin ile karşılaşıyor!

Ceylin, katilin en yakın arkadaşı Engin olduğunu öğrenince büyük bir yıkım yaşar. Suratına hiç bir şey olmamış gibi bakması onu deli eder. Öfkeden kuduran Ceylin'i sakinleştirmek ise, Ilgaz'a düşer; çünkü, Engin'in katil olduğunu kanıtlayabilmek için yeterli delillerin oluşturulması ve ona bu durumu hissettirmemeleri gerekmektedir. Ceylin, Engin'e "Katil!" diye bağırmamak için kendisini zor tutar.

Bu sırada İnci'nin öldüğü gece Çınar'ın nerede olduğu netleşir. Bu delil onu serbest bırakmaya yeter. İnci'nin anne ve babası ise, Çınar'ın katil olduğuna yüzde yüz emindirler ve serbest kalması onları derinden yaralar. Ceylin'in babası Zafer, silahla Çınar'ın karşısına dikilir. Cezasını kendisi verecektir.

Ceylin, Engin ile yüzleşecek mi? Ilgaz ve Ceylin arasında neler yaşanacak? Zafer, Çınar'ı vuracak mı?

Yargı heyecan dolu yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

---------

Yargi Episode 6 Trailer 2 is streaming! Shortly after the trap, Ceylin comes across Engin!

When Ceylin learns that the killer is her best friend, Engin, she gets devastated. The fact that Engin smiles to her face like nothing happened drives her crazy. Ilgaz tries to calm her down because they need to collect all the required evidence to prove Engin is the killer, and they should not let Engin know about anything. Ceylin hardly keeps herself from shouting “killer” at his face.

Meanwhile, Cinar finds an alibi. Thanks to the alibi, he gets released. As for Inci's mother and father, Cinar is the murderer, and it kills them to know that he is outside now. Ceylin's father, Zafer, stands before Cinar holding a gun. He is determined to punish Cinar himself.

Will Ceylin confront Engin? What’s going to happen between Ilgaz and Ceylin? Will Zafer shoot Cinar?

Yargi returns on Sunday at 8 pm on Kanal D!