Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 32. Bölüm 15.01.2022 - Sibel Can Şarkıları


5.007 kez izlendi
Programın bu bölümünde, Sibel Can’ın yorumladığı birbirinden hit şarkılarla müzik şöleni yaşandı, “Sibel Can Şarkıları” konseptli programın açılışı “Bence Talih” şarkısıyla yapıldı.
Programın bu bölümünde, Sibel Can’ın yorumladığı birbirinden hit şarkılarla müzik şöleni yaşandı, “Sibel Can Şarkıları” konseptli programın açılışı “Bence Talih” şarkısıyla yapıldı.

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekrana geldi. Programın bu bölümünde, Sibel Can’ın yorumladığı birbirinden hit şarkılarla müzik şöleni yaşandı, “Sibel Can Şarkıları” konseptli programın açılışı “Bence Talih” şarkısıyla yapıldı...  

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, pop müziğin güçlü yorumcusu Serdar Ortaç, usta bestekâr ve gitar virtüözü Bülent Özdemir ve pop müziğin sevilen ismi Sinan Akçıl oldu.

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünde, Sibel Can şarkılarının ünlü bestecileri ile müzik ziyafeti yaşandı. Serdar Ortaç, programın ilk dakikalarında “Padişah” şarkısında Sibel Can ile buluştu. Ünlü sanatçı “Karabiberim, Kanasın, Nehir Gözlüm, Haber Gelmiyor Yardan” şarkıları ile pop müzik ziyafeti yaşattı. Bülent Özdemir ise Sibel Can’ın yorumuyla ölümsüzleşen “Benim Yerime de Sev” şarkısı ile müzik şöleninde yerini aldı. “Lale Devri, Kınalı Kuzum, Kaçak” gibi sevilen bestelerini seslendirdiği gecede usta bestekâr Sibel Can ile beraber “Senden Başka Kimsem Yok” şarkısı ile muhteşem bir düete imza atacak. Bir diğer konuk Sinan Akçıl piyano resitalleriyle geceyi unutulmaz kıldı. Ünlü şarkıcı ve Sibel Can, “Yok Yok, Arada Sırada, Hayat” şarkılarında yaptıkları düetlerle de geceye damga vurdu. Sinan Akçıl, “Gece Olsun” ve “Derdim” isimli iki yeni şarkısını da ilk kez Şarkılar Bizi Söyler’de sevenleriyle buluşturdu.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 15 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…