Skip to main content
 
Şarkılar Bizi Söyler’de yıldız yağmuru!29 Aralık

Şarkılar Bizi Söyler’de yıldız yağmuru!

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi Kanal D’de bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler ’in “Yılbaşı Özel” bölümünün yeni tanıtımı yayınlandı.

Deprem bölgesine yardım için sahneye çıkan Şarkılar Bizi Söyler ’den çoşkulu sezon finali!18 Haziran

Deprem bölgesine yardım için sahneye çıkan Şarkılar Bizi Söyler ’den çoşkulu sezon finali!

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği müzik programı Şarkılar Bizi Söyler muhteşem bir sezon finali ile ekrana geldi. Her bölümü ile izleyicilere müzik ziyafeti yaşatan program sezon finalini Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserleri kapsamında boğazda yaptı. Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in bu özel gecesinde tüm şarkılar deprem bölgesindeki yaralara merhem olmak için söylendi.

Şarkılar, bu kez deprem bölgesi için söylenecek!14 Haziran

Şarkılar, bu kez deprem bölgesi için söylenecek!

“Şarkılar Bizi Söyler” Kuruçeşme Açıkhava’da deprem bölgesi yardım gecesi ile sezon finali yapıyor.

Sibel Can ve Yasemin Yalçın düeti çok konuşulacak!25 Mayıs

Sibel Can ve Yasemin Yalçın düeti çok konuşulacak!

Şarkılar Bizi Söyler’e konuk olan komedyen Yasemin Yalçın programda ‘’Bağdat Yolu’’ şarkısını söyleyecek.

Hüsnü Şenlendirici Şarkılar Bizi Söyler ile ekrana geri döndü!27 Nisan

Hüsnü Şenlendirici Şarkılar Bizi Söyler ile ekrana geri döndü!

Kanal D’nin, beğeni ile izlenen eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in sunucularından Hüsnü Şenlendirici hastalığı nedeniyle çekimlere ara verdiği programa geri döndü.

“Şarkılar Bizi Söyler” kolaj bölümü ile ekrana geliyor...21 Nisan

“Şarkılar Bizi Söyler” kolaj bölümü ile ekrana geliyor...

Şarkılar Bizi Söyler’in en sevilen, en eğlenceli kısımlarından oluşan kolaj bölüm, izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

“Şarkılar Bizi Söyler” izleyenlerin yüreğine dokunan deprem sonrası özel bölümünün tekrarı ile bu  gece 00.45’te ekrana geliyor29 Mart

“Şarkılar Bizi Söyler” izleyenlerin yüreğine dokunan deprem sonrası özel bölümünün tekrarı ile bu gece 00.45’te ekrana geliyor

Uğur Aslan, Antakya Medeniyetler Korosu, Hamdi Alkan ve Kalben’in konuk olduğu, duygusal anları ile çok konuşulan program yoğun ilgi üzerine yeniden Kanal D ekranında.

“Şarkılar Bizi Söyler” duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor!22 Mart

“Şarkılar Bizi Söyler” duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor!

Deprem felaketinin anılacağı bölüme Uğur Aslan, Antakya Medeniyetler Korosu, Hamdi Alkan ve Kalben konuk oluyor…

Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta; Türk Halk müziğinin en sevilen türküleri seslendirilecek!03 Şubat

Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta; Türk Halk müziğinin en sevilen türküleri seslendirilecek!

Kanal D’nin ilgiyle izlenen programı Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta Erdal Erzincan ve Sevcan Orhan bağlama çalarken, Belkıs Akkale de muhteşem sesiyle izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Sibel Can flamenko dansıyla herkesi mest edecek!12 Ocak

Sibel Can flamenko dansıyla herkesi mest edecek!

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yine çok izlenecek bir bölüm ile ekrana geliyor. Bu bölümde en sevilen Alpay klasikleri ve zamana meydan okuyan birbirinden güzel şarkılar söylenecek. Programda Alpay’ın zamansız şarkılarından olan “Maria”yı yorumladığı sırada, Sibel Can yaptığı muhteşem flamenko dansıyla herkesi kendine hayran bırakacak. 14 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda Alpay’ın unutulmaz eserleri ve Türk müziğine damga vuran zamansız şarkıları hep birlikte söylenecek, hayran bırakan performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler’e bu hafta; Tüdanya, Hakkı Bulut, Gökhan Güney  ve Bayram Şenpınar konuk oluyor!22 Aralık

Şarkılar Bizi Söyler’e bu hafta; Tüdanya, Hakkı Bulut, Gökhan Güney ve Bayram Şenpınar konuk oluyor!

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yine çok izlenecek bir bölüm ile ekrana geliyor.