Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
11.304 kez izlendi
Barca'nın kolu ateş kız Nilüfer'in omuzlarında!

Barca'nın kolu ateş kız Nilüfer'in omuzlarında! / Özel Klipler

Muhteşem İkili 8. Bölümde Barca, akşamın soğuk olmasını iyi değerlendiriyor ve klasik kolu omuza atma hareketi ile Nilüfer'i sarıp, sarmalıyor!   Hemen izle


Muhteşem İkili 8. Bölümde Ahsen, MKC'nin bozasına uyku ilacı atarak gece kendi evinde geçirmesini sağladı ve uyuduğu anların fotoğraflarını çekti!
Muhteşem İkili 8. Bölümde Ahsen, MKC'nin bozasına uyku ilacı atarak gece kendi evinde geçirmesini sağladı ve uyuduğu anların fotoğraflarını çekti!

Ahsen, intikamı için ilk hamlesini yaptı. Yalnızlık çeken MKC'yi içmesini çok sevdiği boza vaadiyle evinde misafir etmeyi başarıyor. MKC, bozayı içip evine gitmek olan kararı Ela'nın (Ahsen) planı ile yatıyor. MKC, Ela'nın (Ahsen) evinde tuhaf hatırlamalar yaşıyor. Ahsen'in kullandığı parfüm, okuduğu ve imzalattı kitap gibi hatırlatıcı ögeler merakını daha da cezbediyor. Evden çıkması bu yüzden gecikiyor. Bu da Ahsen'in bozaya attığı uyku ilacının etkisinin yavaş yavasş ortaya çıkmasına neden oluyor. MKC, Ahsen'in koltuğunda sızdığı sırada o Yağmur'a sabah koşusu ile ilgili bir mesaj atıyor. Sabah olduğunda MKC, kapı sesi ile uyanıyor. Uyandığı yerin Ela'nın (Ahsen) evi olduğunu görünce büyük şaşkınlık yaşıyor. Kapıda da eski karısı Yağmur'un sesini duyunca ikinci şaşkınlığını yaşıyor. Yağmur'a yakalanmadan pencereden kaçıyor. Ahsen ise, planının boşa çıkmasına üzülüyor.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar