Skip to main content
 
Muhteşem İkili 11. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Muhteşem İkili 11. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Muhteşem İkili 11. Bölüm

Muhteşem İkili 11. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

336.220 kez izlendi
Muhteşem İkili'nin 5 Şubat Salı günü yayınlanan 11. yeni bölümünde MKC, hastalığını hiçe sayarak Barca'yı kurtarmak için harekete geçiyor!
Muhteşem İkili'nin 5 Şubat Salı günü yayınlanan 11. yeni bölümünde MKC, hastalığını hiçe sayarak Barca'yı kurtarmak için harekete geçiyor!

Profesör, peşindeki üst düzey yetkiliye ulaşabilmek ve ismini öğrenebilmek için Barca'ya işkence yapar. Barca, tüm zorlamalara rağmen konuşmaz. Profesör, zamanının kalmadığını hisseder ve yurt dışına kaçmak için hazırlıklara başlar. Bu sırada eline bir fırsat geçer, Ahsen. Ahsen ile ilgili gizli bilgilere hakimdir. Onun Ela ismini gizlenmek için kulladığını bilmektedir. Bu açığı ona karşı kullanır. Organizasyonun ve kendisinin peşinde olan kişiyi öğrenmek için Ahsen'e şantaj yapan Profesör istediği ismi öğrenir. Barca'ya artık ihtiyacı kalmamıştır ve infaz emrini verir.

Bu sırada MKC, 1 haftadır kayıp olan ortağını bulmak için var gücüyle çalışmaktadır. Fakat, vurulma olayı sonrası omuriliğine yakın giren kurşun çıkartılamadığı için zor anlar yaşar. Kurşun kanını zehirlemeye başlamıştır ve sürekli bayılmasına neden olur. Bu halde bile tüm gücünü son enerjisine kadar kullanır. Yakaladığı tüm delilleri kullanan MKC, Barca'nın tutulduğu yerin adresini bulur. Barca ise, kendi imkanlarıyla hücresinden kurtulmayı başarır; fakat, adamların başındaki kişiye yakalanır...