Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
20.822 kez izlendi
Arka Sokaklar 468. Bölümde Suriye'de gizli görevdeyken kayıplara karışan Selin'i bulmak için giden Mesut, ölümle burun buruna geliyor!
Arka Sokaklar 468. Bölümde Suriye'de gizli görevdeyken kayıplara karışan Selin'i bulmak için giden Mesut, ölümle burun buruna geliyor!

Selin, cezaevinden çıkarılıp terör örgütünün elindeki Can'ı kurtarmak için gizlice görevlendirilir. İstihbarat, Rıza Baba ve Arif Müdür dışında ekibin haberi yoktur. Bir tek Mesut öğrenir. Cezaevinde Selin'e ulaşamayınca ortalığı ayağa kaldırır. Rıza Baba durumu açıklamak zorunda kalır. Mesut sınır ötesinde neler yaşanacağını eski tecrübelerinden bildiği için bu karara çok sinirlenir. Selin'i görevlendirenlere karşı sert davranışlarda bulunur.

Selin görevini yerine getirmek için Suriye'ye geçer. Çocuğu elinde tutan Vecdi'ye ulaşmak için istihbarattan Hamza ile yola koyulur. Hamza gizli bir aracıdır. Selin ve Hamza, Vecdi'nin adamlarına ulaşırlar ve görev başlar. Selin, Vecdi'nin bulunduğu eve getirilir. Selin, Vecdi'nin elinde tuttuğu Can'ı bulur. Görevini erken bitiren ve hızlı davranmasını gerektiren bir olay yaşanır. Vecdi ile bu yüzden karşı karşıya kalır. Vecdi, Can'ı kalkan olarak kullanır ve Selin'den silahını bırakmasını ister.

Hamza, Vecdi'nin adamları tarafından öldürülünce Rıza Baba ve istihbarat Selin'e ulaşamaz. Bu yüzden Mesut'u Suriye'ye göndermek zorunda kalırlar. Mesut, Suriye'ye geçtiğinde Selin'in tutulduğu binayı bulur; fakat, Selin orada yoktur. Örgütün militanları Mesut'u fark etmişlerdir ve roket atarı ateşleyerek binayı patlatırlar.

Selin, Vecdi'nin elinden Can'ı kurtarabildi mi? Yoksa Vecdi'nin eline mi düştü? Mesut patlamadan sağ kurtulabilecek mi?

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar