Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
30.678 kez izlendi
Hüsnü'ye kısmet çıktı!

Hüsnü'ye kısmet çıktı! / Özel Klipler

Arka Sokaklar 456. Bölümde; Ayla, Nazike ile konuştuktan sonra Hüsnü'nün evlenmesi için ona bir kısmet buluyor!   Hemen izle


Arka Sokaklar 456. Bölümde; Mesut'un, ekipten ayrı hareket etmesi hem kendisinin, hem de Hüsnü'nün hayatını tehlikeye atıyor!
Arka Sokaklar 456. Bölümde; Mesut'un, ekipten ayrı hareket etmesi hem kendisinin, hem de Hüsnü'nün hayatını tehlikeye atıyor!

Urfa'daki görev arkadaşını öldüren Turan'ın yerini bulmak isteyen Mesut, Cantekin'i cezaevi aracından kaçırır... Cantekin, Turan'ın pis işler yaptığı zamandan ortağıdır. Mesut, Cantekin'den bilgi alabilmek için onu bir eve götürür. Hüsnü, Mesut'u takip eder ve onları bulur. Aralarındaki tartışma sırasında Cantekin kaçar. Mesut ve Hüsnü peşinden koştuğu Cantekin'in kayalıklardan denize atladığını görürler. Öldüğünü düşünüp oradan ayrılırlar. Cantekin'in onlara kötü bir sürprizi olur: Adamları Mesut ve Hüsnü'yü kaçırır. Depoya götürdükleri Mesut ve Hüsnü karşılarında Cantekin'i görünce şaşırırlar. Bunlar yetmezmiş gibi Turan'da oradadır. Turan, Rıza Babayı arar ve Hüsnü ile Mesut'un elinde olduğunu söyler. Mesut ve Hüsnü, Turan'ın elinden kurtulabilecek mi? Bir sonraki bölümü merakla bekliyor olacağız!

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar