Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 543. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 543. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 543. Bölüm

Arka Sokaklar 543. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

220.577 kez izlendi
21 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 543. Bölümde ekip, Ezgi'ye açılan soruşturma yüzünden zor saatler yaşıyor!
21 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 543. Bölümde ekip, Ezgi'ye açılan soruşturma yüzünden zor saatler yaşıyor!

Savcı, organize suç şebekesinin başındaki Nadir Alaca'ya yardım etme ve Müsteşar Kemal'in öldürülmesi olayından dolayı Ezgi'yi gözaltına alır. Cemal ne kadar engel olmaya çalışsa da Ezgi, elleri kelepçeli bir şekilde Organize Suçlar Şube Müdürlüğüne getirilir. Rıza Baba, Ezgi'yi savunması için önceden tanıdığı Avukat Nedim Adalı'yı arar. Nedim seve seve dosyayı kabul eder. Savcı karşısına hazır bir şekilde çıkar.

İstanbul'un belalı bir mahallesinde bir narkotik polisi öldürülür. Narkotik Şube Müdürü, Engin Müdürden yardım ister. Engin Müdür ve ekip olaylı mahalleye çevik kuvvet eşliğinde girer. Mahallenin çete lideri olan adam zorlukla gözaltına alınır. Sorgusunda olayla ilgisi olmadığı anlaşılır ve eldeki delillerle asıl suçlunun peşine düşer. Bu adam eskiden narkotikte çalışmış bir kişiyi daha öldürür. Ortaya karmaşık bir durum çıkar.

Ekip, küçük yaşta genç kızları ağına düşüren bir şebekenin peşine düşer. Uyuşturucu satışı ile ilgilenen kişiyi gözlem altına alan ekip, şebekenin olduğu villayı tespit eder. Cemal'in planda olduğu bir operasyon yapılır.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar