Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 542. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 542. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 542. Bölüm

Arka Sokaklar 542. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

212.237 kez izlendi
14 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 542. Bölümde Nevres ve Kurye'yi (Tarık) yakalayan ekibimiz, Rıza Babanın istifa kararını değiştirmesine neden oluyor!
14 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 542. Bölümde Nevres ve Kurye'yi (Tarık) yakalayan ekibimiz, Rıza Babanın istifa kararını değiştirmesine neden oluyor!

Savcı, Nevres ve Kurye (Tarık) yüzünden Demokles'in kılıcı gibi Rıza Baba ve ekibimizin tepesindedir. Rıza Baba, çocukları olarak gördüğü ekip üyelerinin bir zarar görmemesi için çare olarak istifa etmeyi düşünür. İstifa mektubuna ulaşan ekip üyeleri, onu bu kararından vazgeçiremeyeceklerini görünce gece gündüz demeden Nevres ve Kurye'nin peşine düşerler. Alınan istihbaratlar sayesinde Nevres'in olabileceği adresler bir kez daha kontrol edilir. Hüsnü ve Bahar'ın kontrol ettiği metruk evde Nevres ve adamları ile sıcak çatışma yaşanır. Nevres yakalanarak ilk görev tamamlanır.

Sıra Kurye'ye gelir. Rıza Baba riskli bir plan yapar. Planın içinde Zeliş olduğu için Hüsnü tedirgindir; fakat, hem Zeliş'in iyiliği hem de suç makinesi Kurye'nin yakalanması için mecburen planı kabul eder. Tüm önlemler alındıktan sonra operasyon başlar. Kurye, gözaltındaki babası ile yemlenir. Ona verilen Zeliş'in hamile olduğu bilgisi Kurye'ye ulaşır. Kurye, Zeliş'in tatil yaptığı yere gelir ve karşısına dikilir. Karşısında ekibimizi gören Kurye şoke olur. Sonunda yakalanan Kurye cezaevine konur. Böylelikle Rıza Baba ve ekibimiz aklanır...

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar