Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 541. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 541. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 541. Bölüm

Arka Sokaklar 541. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

168.936 kez izlendi
7 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 541. Bölümde savcı, yakalanamayan Nevres ve Kurye yüzünden Rıza Baba ile ekibini suçluyor!
7 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 541. Bölümde savcı, yakalanamayan Nevres ve Kurye yüzünden Rıza Baba ile ekibini suçluyor!

Rıza Baba, Nevres ve Kurye yüzünden savcı ile karşı karşıya kalıyor. Savcıdan, yakalamak için zaman isteyen Rıza Baba durumdan dolayı kendisini suçlamaktadır. Bu sırada Nevres, intikam yemini ettikten sonra eylemine başlıyor. Bir adamını canlı bomba olarak İstanbul'ın en işlek caddesine gönderiyor. O anları da ekibe canlı olarak telefondan izletiyor. Şans eseri orada bulunan Arda, canlı bombaya müdahale etmek isterken adam kendisini havaya uçuruyor. Olay yerine gelen ekibimiz Arda'nın neden kayıp olduğunu bulmak isterken Arda, canlı bombayı telefonla kaydeden adamı takibe başlıyor. Ulaştığı yerde yakalanan Arda, ekibin kendisini bulmasıyla Nevres'e ulaşacakları kişiyi yakalatmayı başarıyor. Nevres'in saklandığı yeri tespit eden ekibimiz operasyon düzenliyor; fakat Nevres, tekrar kaçmayı başarıyor. Savcının makamında olayı öğrenen Rıza Baba tüm suçlamaları kabul ediyor ve istifa kararını ciddi ciddi işleme koymayı düşünüyor.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar