Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 539. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 539. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 539. Bölüm

Arka Sokaklar 539. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

925.007 kez izlendi
24 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 539. Bölümde Zeliş, babası Hüsnü'nün önüne geçerek onu ölümden kurtarıyor!
24 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 539. Bölümde Zeliş, babası Hüsnü'nün önüne geçerek onu ölümden kurtarıyor!

Kurye'nin, Hüsnü'yü yaralayıp rehin alması ekip arasında bomba etkisi yaratıyor. Özellikle Mesut, o kadar polisin arasından Hüsnü'nün rehin alınmasını kabullenemiyor. Engin Müdür ile bu yüzden araları bozuluyor. Herkes işini gücünü bırakıp Hüsnü'yü kurtarmak için seferber oluyor. Zeliş de, ekipten alamadığı cevapları kendisi bulmaya çalışıyor. Yanına gazeteci süsüyle yaklaşan Kurye'nin adamına güvenerek hatalarına bir yenisini daha ekliyor. 

Kurye, Hüsnü'yü bırakmak için 10 Milyon Lira fidye istiyor. Rıza Baba, bu parayı bulabilmek için savcılık makamına gidiyor; fakat, eli boş dönüyor. Aklına Kurye'nin söylediği bir cümle takılıyor. Ekibin elindeki Nevres isimli teröristte bu paranın olduğunu hatırlıyor. İllegal yollara başvurmak zorunda kalan ekibimiz, Mesut yoluyla Nevres ile anlaşma yapıyor. Anlaşma sonrasında parayı ayarlayan ekibimiz Zeliş'i de işin içine katarak bir plan yapıyor. Zeliş, para dolu çanta ile Kurye'nin söylediği mekana geliyor. Ekibimiz de eve yakın yerde mevzilenerek Kurye'yi beklemeye başlıyorlar. Kurye, ekibin tuzağını fark ediyor ve keskin nişancı tüfeği ile ateş ediyor. Zeliş, babasının üzerindeki kırmızı noktayı fark ediyor ve hemen önüne geçiyor. Zeliş, babasını ölümden kurtarıyor; fakat, kendisi vuruluyor.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar