Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 529. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 529. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 529. Bölüm

Arka Sokaklar 529. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

181.028 kez izlendi
1 Kasım 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 529. Bölümde ekip, Nadir'in uyuşturucu ve kaçalçılık trafiğine büyük darbe indiriyor!
1 Kasım 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 529. Bölümde ekip, Nadir'in uyuşturucu ve kaçalçılık trafiğine büyük darbe indiriyor!

Rıza Baba, Engin Müdür, Hüsnü, Mesut, Ali ve Hakan'dan oluşan gizli ekip operasyonlara başlar. Nadir'i bitirmek için teşkilattan gizli olarak harekete geçerler. Yakalanmaları halinde polislik mesleğinden uzaklaştırılacaklarını bilirler. Ülkeye büyük dert olan Nadir'in yakalanması uğruna rozetlerini bir kenara koyan ekip Savcı Ceyda'dan gelen bilgileri değerlendirerek sevkiyat mekanlarına saldırırlar. Nadir, polisin olmadığı bu baskınlara anlam veremez. Yine böyle bir baskında gizli ekibimiz pusuya düşürülür. Yaylım ateşin ortasına düşen ekibimiz Ali'yi takip eden Cemal tarafından kurtulur. Artık Cemal de gizli ekibin bir parçası olur. Köşeye sıkıştığını anlayan Nadir, devlet kanadından aldığı yardımlarla paçayı kurtarmayı bilir. Savcı Ceyda'nın yerine gelen savcı Nadir'e çalıştığından ekibin tüm hareketini kısıtlar. Engel olduğu ekip yine de belli delilleri elde etmeyi başarır. Gizli ekibimiz Nadir'in adamlarının yaptığı silah kaçakçılığı sırasında açığa çıkarlar. Cemal'i tanıyan adam hemen Nadir'e haber uçurur. 

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar