Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 512. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 512. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 512. Bölüm

Arka Sokaklar 512. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

888.428 kez izlendi
5 Nisan 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 512. yeni bölümünde ekip, Asım'ın elinden Engin Müdür ve Ali'yi kurtarmaya çalışıyor!
5 Nisan 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 512. yeni bölümünde ekip, Asım'ın elinden Engin Müdür ve Ali'yi kurtarmaya çalışıyor!

Asım, köşeye sıkıştığı sırada yerinde hamleler yaparak Engin Müdür ve Ali'yi yakalamayı başarır. Üzerindeki suçlardan kurtulabilmek için onları rehine olarak tutmaya devam eder. Rıza Baba ve ekibi meslektaşlarını kurtarabilmek için canhıraş görevlerinin başındadırlar. Asım ise, Engin Müdür ve Ali'ye işkence yapıp ekipten intikam almaya çalışır. Engin Müdür ve Ali kendi imkanlarıyla Asım'ın adamlarından kurtulmayı başarsalar da özgürlükleri kısa sürer. İkisinin birlikte tehlikeli olduğunu gören Asım, çözümü onları ayırmakta bulur. Asım, Ali'yi kendisi alır; Engin Müdürü ise, güvendiği adamlarına teslim eder. 

Ekip onların yerini belirler ve operasyon yapar. Mekanda sadece Engin Müdürün olduğunu gören ekip şaşkınlık yaşar. Ali'nin yeri hala belirsizliğini korumaktadır. Engin Müdür, Ali'ye ulaşmanın tek anahtarının Asım'ın avukatı olan kadından geçtiğini bilir. Hemen gözaltına alınan kadın büyük patron Zahir ile onları görüştürür. Zahir'in tek istediği vardır. Ekibin el koyduğu altınları vermeleri şartıyla Ali'nin serbest kalacağını söyler; fakat, olaylar Ali'nin hayatına mal olacak bir hale dönüşür...

 

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar