Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 511. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 511. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 511. Bölüm

Arka Sokaklar 511. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

893.839 kez izlendi
29 Mart 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 511. yeni bölümünde Engin Müdür ve Ali, azılı suçlu Asaf'ın eline düşüyor!
29 Mart 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 511. yeni bölümünde Engin Müdür ve Ali, azılı suçlu Asaf'ın eline düşüyor!

Suç şebekesinin lideri Asaf, yanında çalıştırdığı genç kızı öldürmüş ve suçu yatının kaptanına atmıştır. Avukatı da, olay olduğu sırada onu özel bir klinikte yattığını söylemiş ve ekibimizi inandırmaya çalışmıştı. Rıza Baba ve Engin Müdür olayın farklı bir boyutu olduğunu düşünürler ve Mesut'u, Asaf'ın hareketlerini kontrol etmesi için onun yattığı kliniğe yerleştirirler. Mesut, yavaş yavaş Asaf'la yakınlaşmaya başlar. Bir gece onunla birlikte dışarı çıktığında Asaf'tan daha büyük bir patronun ismine ulaşır. Asaf için çember giderek daralmaya başlar; fakat, bir anlık gafleti lehine çevirir ve Engin Müdür ile Ali'yi eline geçirmeyi başarır. Ekibe de onların elleri bağlı durumdaki videosunu gönderir. Asaf, onlar üzerinden kendisini kurtarmaya çalışır. Engin Müdür ve Ali'nin hayatları tehlikededir.

Ekip, savaştan kaçan ve Haşim isimli biri tarafından kullanılan genç yaştaki çocukların yaptığı haraç, adam öldürme olayının izini sürer. Bu sırada Urfa'dan gelen Başkomiser Sırrı da olayın içine girer. Sırrı, uzun süredir bu dosyanın peşinde olduğundan ekibe yardım eder. Ekip ve Sırrı çocukların peşine düşerler. Sırrı, yakalanan bir çocuğu ekibin önünde gözünü kırpmadan öldürür. Ekibin, şaşkınlığından yararlanan Sırrı, öğrendiği bilgi ile Haşim'in bulunduğu eve doğru hareket eder. Durumundan şüphe eden Bahar da onunla birlikte mekana gider. Sırrı'nın herkesten gizlediği durum böylelikle açığa çıkar...

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar