Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 485. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 485. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 485. Bölüm

Arka Sokaklar 485. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.339.689 kez izlendi
22 Haziran 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın sezon finali olan 485. bölümünde Kazım'ın şehit edilmesi ekibimizi büyük üzüntüye sokuyor!
22 Haziran 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın sezon finali olan 485. bölümünde Kazım'ın şehit edilmesi ekibimizi büyük üzüntüye sokuyor!

Kazım, uyuşturucu şebekesini çökertmek için gizli görevle çeteye sızar. Şebekenin patronu olan Seyit Ağanın gözüne de girmeyi başarır. Seyit Ağa, Kazım'ın yanında konuşmaktan rahatsız olmaz. Kazım, öğrendiği bilgileri Rıza Baba ile paylaşır. Ekip, şebekenin depolarına ve sevkiyatlarına baskınlar düzenler. Seyit Ağa bu durum karşısında adamlarının içinde bir casus olduğunu düşünür. Tüm gözler çeteye yeni katılan Kazım'a dönse de Seyit Ağanın ona güveni tamdır. Yine de güven testine sokar. Sevkiyat için kullandıkları mülteci genç kızı öldürmesini ister. Kazım istenileni yapar; fakat, kızı vurmamıştır. Kız ile birlikte bir oyun oynarlar. Kazım daha sonrasında aksilikler yüzünden ifşa olur. Seyit Ağa, Rıza Baba ve ekibe ders olsun diye Kazım'ı şehit eder. Rıza Baba ve ekip şehit arkadaşlarının intikamını almaya ant içerler ve Seyit Ağanın peşine düşerler...

Hüsnü'nün ameliyat vakti gelmiştir. Ekip arkadaşlarının desteği ile ameliyata girer. Bu sırada Asiye gebelik zehirlenmesi yüzünde erken doğuma girer. Çoban ailesi iki kişiyi ameliyathane kapılarında telaşlı bir şekilde beklerler.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar