Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 484. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 484. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 484. Bölüm

Arka Sokaklar 484. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.322.819 kez izlendi
9 Haziran 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 484. yeni bölümünde ekip, Seyit Ağanın başında bulunduğu uyuşturucu şebekesinin peşine düşüyor!
9 Haziran 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 484. yeni bölümünde ekip, Seyit Ağanın başında bulunduğu uyuşturucu şebekesinin peşine düşüyor!

Küçük Can'ın babası uyuşturucu şebekesinin önemli patronlarından birisidir. O büyük patron Seyit Ağanın emrindedir. Can, annesini uyuşturucu kuryesi olarak kullanan babasını Rıza Babaya anlatır. Rıza Baba ve ekip, Can'ın annesinin içinde bulunduğu arabayı çevirir. Babasını yakalarlar; fakat, ele geçirilen arabadan uyuşturucu yerine pudra şekeri bulunan torbalar çıkar. Operasyon başarısız olmuştur. Bu sırada bir ihbar gelir. Seyit Ağa ve adamları Afgan mültecileri yasadışı yollardan ülkeye sokmaktadırlar. Bir mültecinin rahatsızlanması olayın seyrini değiştirir. Hastaneye kaldırılan mülteci yuttuğu uyuşturucu poşetinin patlamasıyla zehirlenmiştir. Seyit Ağa'nın taktiğini öğrenen Rıza Baba, Kazım'ın gizlice şebekeye sızmasını sağlayan bir plan yapar. Şebekenin içindeki Kazım'ı tehlikeli bir durum beklemektedir.

Hüsnü tiroid kanseri için ameliyat olacaktır. Gün yaklaştıkça sıkıntısı büyümektedir. Ameliyat sonrası oluşacak komplikasyonlardan dolayı düşüncelidir. Ailesi ameliyat öncesi ona büyük destek verirler. Hastalığı karşısında onlarla daha güçlüdür. Bu güce ek olarak başka bir güç eklenir: Ekip arkadaşları... Rıza Baba, Hüsnü'nün ameliyata girecek olmasından dolayı bu sırrı aklamayı anlamsız bulur. Ekibe, Hüsnü'nün rahatsızlığını anlatır. Ameliyata girmeden önce de onları Hüsnü ile buluşturur. Hüsnü karşısında ekip arkadaşlarını görünce hüzünlenir; fakat, ameliyata daha güçlü girecektir...

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar