Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 483. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 483. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 483. Bölüm

Arka Sokaklar 483. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.160.373 kez izlendi
1 Haziran 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 483. yeni bölümünde ekip, silah kaçakçısı bir şebekenin uzantılarının peşine düşüyor!
1 Haziran 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 483. yeni bölümünde ekip, silah kaçakçısı bir şebekenin uzantılarının peşine düşüyor!

Jandarma, Antakya sınırından geçmeye çalışan bir tırı durdurur. Tırın içi silah doludur. Silah kaçakçılığı yapan şebekenin İstanbul'da olduğu bilgisi ekibimize ulaşır. Rıza Baba dosyayı ekip arkadaşları ile incelemeye başlar. Gelen istihbarat bilgileri silah kaçakçısının nüfuslu bir kişiyi göstermektedir. Ona ulaşmakta zorluk çeken ekip yılmadan davayı çözmeye ve şebekeyi bitirmeye çalışır. Bu sırada Ali, şebeke hakkında bilgi alabilecek bir adamı bulur. Onunla konuştuğu sırada karşı apartmandan keskin bir nişancı bu adamı vurur. Şebeke kendisine ulaşılabilecek tüm kapıları kapatmakta ustalık gösterir.

Selin, Umut Bebekle güzel bir hayat sürerken Melda çıka gelir. Çocuğunu almak için ona dava açar. Selin, kardeşinin bu istekli haline çok şaşırır. Çünkü, Melda çocuğunu reddetmiştir. Hatta onu zengin bir aileye satmak için uğraşmıştı. Dava günü gelir. Selin ve Melda, çocuk üstündeki haklarına sahip olduklarının savunmasını verir. Hakim Umut Bebek ile olan kararını açıklar.

Hsünü'yü kanser belası yorgun düşürmüştür. Ailesinin durumu öğrenmesi mutsuzluğunu ortaya çıkarır. Çoban Ailesinin, babalarını bu savaşta yalnız bırakmayacaklarını tavırları gösterir. Hüsnü'nün, hayata sarılmaktan başka bir çaresi kalmaz. Doktorla görüşen Hüsnü, ameliyatın öne çekilmesinin gerekliliğini öğrenir.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar