Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 482. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 482. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 482. Bölüm

Arka Sokaklar 482. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.256.010 kez izlendi
25 Mayıs 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 482. yeni bölümünde ekip, Tunç'u yaralayan ve bir polisin şehit olmasına neden olan Asım'ın peşine düşüyor!
25 Mayıs 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 482. yeni bölümünde ekip, Tunç'u yaralayan ve bir polisin şehit olmasına neden olan Asım'ın peşine düşüyor!

Asım'ın baskını ile ağır yaralanan Tunç hemen hastaneye götürülüyor. Tunç zor bir ameliyat geçiriyor. Vücuduna 3 kurşun isabet eden Tunç hayata tutunmaya çalışıyor. Ameliyat sonrası üzen bir haber geliyor. Tunç'un omuriliğine isabet eden kurşun yüzünden ömür boyu felç kalma riski ortaya çıkıyor. Bunu duyan Mesut gözünü karartıp ekipten ayrı Asım'ın peşine düşüyor. Asım ve adamının saklandığı adresi öğrenen Mesut ekibe haber vermeden harekte geçiyor. Eve ulaşan Mesut, Asım ile karşı karşıya kalıyor.

Asım, Umut Bebeği alabilmek için bir plan yapıyor. Adamı ile birlikte Selin'in evini basıyor. Bu sırada Hande ve Eda, Şükran ile bebeği korumak için evde nöbet tutuyorlar. Dışarıda da bir ekip evi koruyor. Asım ve adamı fark edildikten sonra çatışma başlıyor. 

Zeliş, Tekin ve Metin babasının durumundan endişe duyuyorlar. Bayıldığını öğrendikleri babasının odasını kontrol ediyorlar. Dolaptaki ilaçları bulan kardeşler hemşire olan Asiye'ye bu ilaçları soruyorlar. Asiye tanıdığı doktoru arayarak ilaçların ne için kullanıldığını öğreniyor.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar