Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 476. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 476. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 476. Bölüm

Arka Sokaklar 476. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.281.852 kez izlendi
6 Nisan 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 476. yeni bölümünde ekip, örgütün elindeki Umut Bebeği kurtarmak için operasyon düzenliyor!
6 Nisan 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 476. yeni bölümünde ekip, örgütün elindeki Umut Bebeği kurtarmak için operasyon düzenliyor!

Selin'in yeğeni Umut Bebek terör örgütünün adamlarından Asım'ın elindedir. Asım, Umut'un babasıdır. Almanya'dan onu almak için gelmiştir ve örgüt bunu fırsat bilerek eylem yapması için de görevlendirir. Asım'ın eylem öncesi ekibimize kaptırdığı bombalar ise, örgütün eylemlerine sekte vurmuştur. Ekip, hem Umut'u kurtarmak, hem de örgütü çökertmek için harekete geçer. Fakat, ne Asım'a, ne de Umut Bebeğe ulaşamazlar. Çözüm olarak da hapisanedeki örgütün eski İstanbul sorumlusu  Ferman'dan bilgi almak isterler.

Ferman, bu isteği fırsata çevirir. Ekibe verdiği bilgi bir tuzağın içine götürmektedir. Ekip bombalı tuzak ile uğraşırken, Ferman adamları tarafından kaçırılır. Ferman, örgütün başına tekrar geçtiğinde eylemlerin startını verir. Görevlendirdiği kişiler ise, Umut Bebeğin babası Asım ve Hüseyin'dir. Ekip aldığı bir istihbarat ile bu ikiliye ulaşır; fakat, harekete geçemezler. Mesut'un bekleyecek zamanı yoktur ve ekipten ayrılarak Asımların bulunduğu araca girmeyi başarır. Onları zorlayarak Ferman'ın bulunduğu hücre evine operasyon düzenlenir.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar