Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 474. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 474. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 474. Bölüm

Arka Sokaklar 474. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

971.615 kez izlendi
23 Mart 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 474. yeni bölümünde Mesut ve Tunç'un kaderi, Rıza Baba'nın ellerinde!
23 Mart 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 474. yeni bölümünde Mesut ve Tunç'un kaderi, Rıza Baba'nın ellerinde!

Mesut ve Tunç, uyuşturucu şebekesine yapılan operasyonun ifşa olmasından sonra Cemil'in eline düşer. Cemil baba-oğulu birbirinden ayırır ve farklı araçlarla rehin tutacağı yere götürür. Rıza Baba ve ekip, operasyonun iptal olmasından sonra onları kurtarmak için harekete geçerler. İlk adresleri ise, uyuşturucu şebekesinin başında olduğunu öğrendikleri Kadir olur. Evine baskın yaparlar ve Kadir'i işbirliğine ikna ederler. Kadir'in, Cemile şifreli verdiği mesajlar hem Mesut'un, hem de Tunç'un hayatını tehlikeye sokmuştur. Ekip, Mesut'u kurtarmayı başarır; fakat, Tunç ortalıklarda yoktur. Çünkü Cemil, Tunç'u kendi yanında götürmüştür.

Cemil, saklandığı evin sahibi adama Tunç'un infaz emrini verir. Ekibimiz ve Mesut ise, Cemil'in adresini öğrenirler. Başarılı bir operasyon ile onu yakalarlar. Cemil'den, Tunç ile ilgili verdiği kararı öğrendiklerinde infazı engelleyebilmek için harekete geçerler. Mesut, oğlu Tunç'u infazdan önce kurtarmayı başardı mı? Tunç, öldü mü?

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar