Skip to main content
 
Arka Sokaklar 473. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 473. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 473. Bölüm

Arka Sokaklar 473. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

953.404 kez izlendi
16 Mart 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 473. yeni bölümünde; ekip, uyuşturucu şebekesine yaptığı operasyonda şaşırtan bir olayla karşılaşıyor!
16 Mart 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 473. yeni bölümünde; ekip, uyuşturucu şebekesine yaptığı operasyonda şaşırtan bir olayla karşılaşıyor!

Ölen uyuşturucu baronu Ramiz'in kardeşi Kadir Altun işlerin başına geçer. Ekip, Kadir'i dürüst bir iş adamı olarak bilmektedir. Kadir abisinin ölümünden dolayı ekibimize bilenmiştir. Ekip ise, bir mekan kurşunlanması olayını araştırırken ilginç delillere ulaşır. Kurşunlanan lojistik firmasının sahibi kirli işlerle uğraşmaktadır. Kurşunlayan kişi ise, bu firmada çalışan ve işten çıkarılan kamyon şoförünün kardeşidir. Ekip adamı yakalar ve sorguda gerçekleri öğrenir.

Kadir kendisi için çalışan bu lojistik firmasının patronluğunu yapan ve uyuşturucu işinde önemli yer edinen bu adamı infaz eder. Yerine atadığı kişi ise, Bahar'ın sevgilisi Yusuf ile önceleri iş yapan kişidir. Yeni patron lojistik firması olan Yusuf'a giderek, tekrar eski günlerdeki gibi nakliyat yapmak istediğini söyler. Yusuf kirli işlerini öğrendiği için teklifi reddeder. Adam onun kabul etmesini sağalayacak sert bir uyarı yapar. Yusuf durumu Rıza Baba ve ekibe anlatır. Şebekeyi çökertecek bir plan yapılır. Mesut nakliyat sırasında kullanılacak kamyonun şoförü olarak operasyona dahil olur; fakat, işler terse döner. Operasyonun yapılacağı teslimat adresinde Tunç'u bağlı görünce hayatları tehlikeye girer.