Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 471. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 471. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 471. Bölüm

Arka Sokaklar 471. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.036.293 kez izlendi
2 Mart 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 471. yeni bölümünde; ekip, Eda'yı darp eden Koray'ın ölümü ile sıkıntılı bir sürecin içine giriyor!
2 Mart 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 471. yeni bölümünde; ekip, Eda'yı darp eden Koray'ın ölümü ile sıkıntılı bir sürecin içine giriyor!

Eda, Koray isimli birisi ile tanışır ve akşam yemeğine çıkar. Yemek sonrası Koray, Eda'dan kabul edilemeyecek isteklerde bulunmaya başlar ve yavaş yavaş öfkeli bir hale girer. Eda istekleri reddettikçe kendini kaybeden Koray onu dövmeye başlar. Koray, feci halde dövdüğü Eda'yı gecenin karanlığında bir sokakta bırakır ve oradan ayrılır. Sabah olunca ekibe darp olayı olduğuna dair bir anons gelir. Ekibimiz hemen olay yerine gelir ve Eda'yı kanlar içinde bulurlar. Hastaneye kaldırılan Eda, Koray'ı ve olayı anlatır. Koray yakalanır; fakat, yüksek yerlerde tanıdığı olan babası sayesinde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır. Eda'nı ekip arkadaşları Koray'ın serbest bırakılmasına sinirlidirler ve onu sözlerle tehdit ederler. Koray gözaltından çıktıktan sonra şehir dışında ölü bulunur. Ekibimizin başı bu yüzden derttedir.

Hakan, Sinem'in bıraktığı içi para dolu çanta yüzünden savcılığın takibine takılır. Hakan bu parayı uyuşturucu işi yapan birisine verir ve aralarında bir anlaşma gerçekleşir. Hakan, bu gizli saklı yaptığı iş yüzünden Aylin'in de dikkatini çekmiştir. Savcı kadın elindeki delillerle Hakan'ı tutuklamak için emniyete gelir. Herkes şaşkındır. Rıza Ba'nın açıklaması ile durum çözüme kavuşur.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar