Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 470. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 470. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 470. Bölüm

Arka Sokaklar 470. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.175.380 kez izlendi
23 Şubat 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 470. yeni bölümünde; ekip, intikam için İstanbul'a gelen Vecdi'nin peşine düşüyor!
23 Şubat 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 470. yeni bölümünde; ekip, intikam için İstanbul'a gelen Vecdi'nin peşine düşüyor!

Ağır yaralı Selin, helikopter ile İstanbul'a getiriliyor. Hemen ameliyata alınıyor. Zor geçen ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Selin'i başta Mesut olmak üzere ekip arkadaşları yalnız bırakmıyor. Bu sırada ekibe gelen bir haber her şeyi alt üst ediyor. Selin'lerin yaşadıklarını öğrenen Vecdi, İstanbul'a geliyor ve Can'ı tekrar kaçırıyor. İntikam yemini eden Vecdi, küçük Can'ın üzerine bombalar yerleştirerek İstanbul'un en işlek ilçesine bırakıyor. Planına göre Mesut ve ekip olaya müdahale edeceklerdir ve tam o esnada fünyeyi patlatıp intikamını alacaktır. Beklediği gibi olur ve ekip Can'ı bularak bombayı etkisiz hale getirmek için harekete geçer.

Ekip, banyoda ölen bir estetik doktorunun dosyasına el atar. Ucu uyuşturucu taciri Ramiz'e ulaşır. Olaydaki tuhaflığı sezen ekip başka bir delile ulaşır. Buse isimli bir kadın bu şebekeye kuryelik yapmaktadır. Patronu Ramiz'den para çalan bu kadın tanınmamak için estetik ameliyat olmuştur. İzleri takip eden ekibimiz Buse'ye ulaşır. Ortada işlenen cinayetler ve uyuşturucu kaçakcılığı olunca Ramiz ve çetesini çökertmek ekibimize kalır. Ramiz'e ulaşmak için Bahar'ı, Buse olarak gizli operasyonda kullanma kararı alınır. Ramiz, çalınan parasını geri getirceğini düşündüğü Buse'nin (Bahar) buluşma teklifini kabul eder. Bahar buluşma yeri olan tekneye biner; fakat, işler terse gider. Bahar, adamlar tarfından tutulur ve tekne denize açılır. Ekibin eli kolu bağlı kalır.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar