Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 459. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 459. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 459. Bölüm

Arka Sokaklar 459. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.385.240 kez izlendi
1 Aralık 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 459. yeni bölümünde; Hakan, gizli görevle girdiği cezaevinde şişlenerek hastaneye kaldırılıyor!
1 Aralık 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 459. yeni bölümünde; Hakan, gizli görevle girdiği cezaevinde şişlenerek hastaneye kaldırılıyor!

Rıza Baba, Avukat Yalçın'ın ailesini mafya babasından kurtarabilmek ve Yalçın'ı aklayabilmek için Hakan'ı gizli görevle cezaevine gönderir. Hakan, cezaevinde hem Yalçın'a göz kulak olacak; hem de, Yalçın'ın kaçırılan ailesinin yerini öğrenmeye çalışacak! İçeride mafya babasının adamlarını şiddetuygulayarak sorgular. Aylin'e duyduğu kızgınlık ve kırgınlıkla sorgu sırasında otokontrolünü kaybeder. Fakat, istediği bilgiyi adamdan alır! Yalçın'ın ailesi kurtulunca mafya babası içerde bir hain olduğundan şüphelenir. Yalçın ile fazla yakın olan Hakan'ı araştıran adam polis olduğunu öğrenir ve Hakan'ın infaz emrini verir. Adamı Hakan'ı şişler. Hakan acilen hastaneye kalıdırılır!

Bu olaydan sonra Hakan'ı kaybedeceğini gören Aylin'in duygularında değişimler olur! Hakan'a yaklaşmaya çalıştıkça beklediği ilgiyi görmez. Üstüne üstlük tokatın verdiği yürek acısını içinden atamayan Hakan'dan da uzaklaşma sinyalleri alır! Pişmanlığı fayda etmez!

Gonca'nın, Çoban ailesini ziyareti ise, kötü sonuçlanır! Gonca, akşam yemeği için Çoban ailesini ziyaret eder. Yemek güzel başlar ve aile Gonca'yı sevmeye başlamıştır. Bu sırada eve geç gelen Tekin, Gonca'yı yemek masasında görünce sinirlenir. Daha sonrasında ailesi ve Gonca'nın kaynaştığını görünce siniri birden öfkeye dönüşür. Özellikle de Hüsnü'ye. Tekin ileri geri konuşmaya devam edince de Hüsnü sonunu düşünmediği bir harekette bulunur. Tekin'e tokat atar!

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar