Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 458. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 458. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 458. Bölüm

Arka Sokaklar 458. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.092.239 kez izlendi
24 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 458. yeni bölümünde; ekip, Çınar'ı yakalamak için harekete geçiyor!
24 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 458. yeni bölümünde; ekip, Çınar'ı yakalamak için harekete geçiyor!

Çınar, dava hakimi Reyhan'ı kızı ile tehdit edip içerden çıkar. Sonrasında olaylar farklı bir boyuta ulaşır. Çınar, çocuğu teslim etmek için büyük meblağda bir para ister. Para bulunur ve kızın babası tarafından teslim adresine götürülür. Çınar, paranın kendisine ulaşmadığını söyleyerek küçük kızı öldürür gibi gösterir ve  telefondaki ailesine işkence eder. Rıza Baba, Çınar'ı yakalayabilmek için Selin, Bahar ve  Hande'yi gizli göreve gönderir. Eskort kız kılığında Çınar'ın evine gelen Selin, Bahar ve  Hande deşifre olur. Operasyon erken başlar. Kızları kurtarıp, Çınar'ı yakalayan ekibimiz ilginç bir bilgiye ulaşır!

Hakan, kendisine takıntılı bir aşık olan Selin yüzünden Aylin ile sıkıntılı bir sürece girer. Selin, eski sevgilisinden gördüğü şiddet yüzünden hastaneye kaldırılır. İfadesini almaksa Aylin'e düşer. Aylin, Selin'i hala Hakan'ın çevresinde görmekten dolayı çıldırır. Selin'i engellemediğini düşündüğü Hakan'a ekibin ortasında hakaretler eder ve suratına bir tokat atar. Hakan bu tokadı kaldıramaz ve orayı terk eder... Aylin ise, ekibin yatıştırma hamlelerini sert karşılar.

Rıza Babanın bir avukat tanıdığının üstüne bir cinayet kalır. Eski müvekkillerinden birisi olan mafya babasının oğlu Bora, cinayet işlediği silahı avukatın odasına gizler. Polis baskınında ortaya çıkan silah sonucunda avukat Yalçın hapse girer. Mafya babası da aynı hapistedir. Silahı oğlu Bora'nın değil, adamlarından birisinin kendisine bıraktığı şekilde ifadesini değiştirmesini ister. Mafya babası, Yalçın'ın bu teklifi reddetmesi üzerine karısını ve kızını kaçırır. Rıza Baba olayı çözmek için Hakan'ı aynı cezaevine gizli görevle gönderir.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar