Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 457. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 457. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 457. Bölüm

Arka Sokaklar 457. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

992.434 kez izlendi
17 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 457. yeni bölümünde; Rıza Baba önderliğindeki ekibimiz, Hüsnü ve Mesut'u nefes kesen bir operasyonla Turan'ın elinden kurtarmayı başarıyor!
17 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 457. yeni bölümünde; Rıza Baba önderliğindeki ekibimiz, Hüsnü ve Mesut'u nefes kesen bir operasyonla Turan'ın elinden kurtarmayı başarıyor!

Hüsnü ve Mesut, ekipten habersiz çalışmanın ceremesini çekip, Turan'ın eline düşüyorlar. Onlara acı çektirmeyi kafasına koyan Turan, işkenceci adamı "Kamburcu" yu devreye sokar. Yaptığı işkenceyi ise, ailelere ve ekibe izlettirir. Turan, yaşanan olaydan dolayı çok mutludur; fakat, Mesut'u ve ekibimizi fazla hafife almıştır. Mesut'un iplerden kurtulması ve ekibin tam zamanında depoyu bulması ile düzenlenen operasyon başarıya ulaşır. Hüsnü ve Mesut, Turan'dan kurtulurlar; fakar, Rıza Baba kendilerinden habersiz hareket eden iki kafadara gerekli cezayı verir...

Aylin ve Hakan ise, Sinem adlı takıntılı bir kızdan dolayı ayrılmanın eşiğindedir. Sinem, arabasına çarptığı Hakan'a kafayı takar. Zamanlı, zamansız onu arar. Aylin, Sinem'i öğrendikten sonra Hakan'a yüklenmeye başlar. Hakan durumun gerçeğini anlatsa da, Aylin inanmak istemez. Aralarında büyük kavga çıkar. Hakan, alttan alsa da Aylin, onun kendisini aldattığını düşünüyordur... 

Mafya babası Çınar Demir'in mahkeme günü gelir. Rıza Baba'da mahkemeyi izleyenler arasındadır. Duruşma sırasında davanın hakimi Reyhan beklenmeyen bir karar verir. Rıza Baba, Reyhan'ın yüzündeki korkuyu hissetmiştir. Bu korkunun haklı bir nedeni vardır. Reyhan'ın kızı Çınar'ın adamları tarafından kaçırılmıştır. Rıza Baba ve ekibimiz olayın peşini bırakmazlar..

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar