Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 456. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 456. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 456. Bölüm

Arka Sokaklar 456. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

969.820 kez izlendi
10 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 456. yeni bölümünde; Mesut ekipten bağımsız hareket etmenin sonucunu Turan'ın eline düşerek ödüyor; hem de Hüsnü ile birlikte!
10 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 456. yeni bölümünde; Mesut ekipten bağımsız hareket etmenin sonucunu Turan'ın eline düşerek ödüyor; hem de Hüsnü ile birlikte!

Mesut, Cantekin'i cezaevi aracından kaçırdıktan sonra işler sarpa sarar... Aytekin'i kaçırma amacı ise, arkadaşının katili Turan'a ulaşmaktır. Bu olayda eski özel harekatçı arkadaşı Hilmi de ona yardım etmektedir. Rıza Baba önderliğindeki ekibimiz de Turan'ın peşindedir. Cezaevi aracı olayını araştıran ekip, Mesut'un özel harekattaki arkadaşı Hilmi'nin ismine ulaşır. Hilmi sorulduğunda tanımadığını söyleyen Mesut'a, Rıza Baba çok inanmaz. Kaçırma olayını Mesut'un planladığından şüphelenen Rıza Baba, Selin'den Hilmi ile Mesut'un geçmişteki yakınlığını öğrenmek için ilgili bilgiler toplamasını ister. Hüsnü de, Mesut'tan şüphelenmiştir ve onu takip eder. Mesut'u, Cantekin'i tuttuğu evde yakalar. Cantekin bu sırada kaçar. Daha sonrasında ise, Turan'ın adamları Mesut ve Hüsnü'yü yakalar. Rıza Baba ve ekip çaresiz bir duruma düşerler...

Nazike, Suat'a verdiği sözü tutmak için Rıza Baba'nın eşi Ayla'dan yardım ister. Suat ölmeden önce Nazike'ye, kendisine bir şey olursa Hüsnü'nün evlenmesini şart koşmuştur. Ayla ise, tanıdığı ve eşi kanserden ölen emekli Baş Komiser Gonca'yı uygun bir eş adayı olarak düşünür. Hüsnü ile Gonca'yı bir araya getirmek için Rıza Baba'yı da kullanarak yemek organize eder... Yemek ve sonrası güzel giderken Ali'nin boşboğazlığı ile olayı öğrenen Hüsnü karışık duygular yaşar. Hüsnü ve Gonca ikinci karşılaşmalarında güzel bir an yaşarlar..

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar