Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 455. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 455. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 455. Bölüm

Arka Sokaklar 455. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.049.949 kez izlendi
3 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 455. yeni bölümünde; Hüsnü, aklanırken Mesut başını derde sokacak bir olaya imza atıyor!
3 Kasım 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 455. yeni bölümünde; Hüsnü, aklanırken Mesut başını derde sokacak bir olaya imza atıyor!

Hüsnü, teşkilattaki köstebekten kaçarken bir planı devreye sokar. Anlık bir karardır bu. Takip esnasında arabadan atlar ve otomobil denize uçar. Selim ve sevgilisi Hüsnü'nün öldüğünü düşünür. Bu planı ilk önce Rıza Baba ve Mesut öğrenir. Sonra ekibe anlatılır. Arkasından çeteye büyük bir operasyon yapılır. İş adamı, mafya ve Selim flash-disk ile para takasında bir depodadır. Selim ve sevgilisi bu çeteye ihanet ettiği sırada ekibimiz operasyonu başlatır! Selim ele geçirilir ve Aras'ı içeri tıkacak anlaşma yapılır. Hüsnü'yü ölmemiş olarak karşısında gören Aras neye uğradığını şaşırır. Tutuklanıp hapse gönderilir.

Mesut'un Urfa'daki arkadaşı Veysel evlenmek üzere İstanbul'a gelir ve ilk önce Mesut ile haberleşir. Veysel'in nişanlısının abisi Turan ise, bu evliliği onaylamıyordur. Tehditler savurarak kız kardeşini döver. Tek isteği vardır Turan'ın: Kız kardeşi ortaklık kurmak istediği galeri sahibinin oğlu ile evlenmesi. Veysel bu durumu öğrenir ve nişanlısını kaçırır. Sığınmak için de Mesut'un evini kullanır. Turan annesinin tekefonunu kullanarak onlarla bir buluşma ayarlar. Annesi ve babası ile buluşacağını düşünen kız ve Veysel, Turan'ın silahından çıkan kurşunlarla olay yerinde ölür. Mesut bu duruma çok sinirlenir ve Turan'ı bulabilmek için kanunsuz bir eylemde bulunur.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar