Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 454. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 454. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 454. Bölüm

Arka Sokaklar 454. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

986.725 kez izlendi
27 Ekim 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 454. yeni bölümünde; ekibimiz Savcı Yardımcısı Aras'ın, Hüsnü'nün başına açtığı belayı çözmeye çalışıyor!
27 Ekim 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 454. yeni bölümünde; ekibimiz Savcı Yardımcısı Aras'ın, Hüsnü'nün başına açtığı belayı çözmeye çalışıyor!

Bir iş adamının yolsuzluklarını ortaya çıkartacak olan flash-diskin çalınmasından sonra olayın seyri Hüsnü'nün üzerine döner. Flash-diski çalan kişilerden birisi eski bir polisin kızı çıkınca Hüsnü olaya müdahil olur. Bu karmaşık olayı çözmek için harekete geçer. Olayın soruşturulduğunu öğrenen iş adamı ve mafya Hüsnü'nün önünü kesmek için Aras'ı başına musallat ederler. Aras işe hızlı başlar ve yalancı gizli tanıklar ayarlayarak Hüsnü'nün pavyonlardan haraç ve rüşvet aldığını öne sürerek ona soruşturma açar. Aras, Hüsnü'nün evinde ve emniyetteki dolabında arama yapar. Dolapta onu sıkıntıya sokacak eşyalar bulununca Aras tarafından gözaltına alınır. Soruşturma dosyasıda dava açılmak üzere savcılığa ulaşır.

Selin ve Mesut tarafında ise, işler pek iyi gitmez. Mesut'un, alkol problemi ve Bedran ile yaşadıklarından dolayı oluşan depresif durumu Selin ile olan ilişkisini bitirmiştir. Onlar artık iş arkadaşıdırlar. İki tarafta kend i haklılığını savunduklarından onlara yardım etmek isteyenleri de çok dinlemezler!

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar