Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 450. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 450. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 450. Bölüm

Arka Sokaklar 450. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

977.994 kez izlendi
29 Eylül 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 450. bölümünde; ekip, Bedran'a kardeşinin düğününe operasyon düzenler!
29 Eylül 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 450. bölümünde; ekip, Bedran'a kardeşinin düğününe operasyon düzenler!

Bedran, Urfa'da Mesut ve ekibinin düzenlediği operasyondan sağ kurtulur! Mesut, başarılı geçen operasyonda öldüğünü düşündüğü Bedran'ın arkasından İstanbul'a geri döner. Yaşadığı sıkıntılı ve stresli zamanlardan sonra ufak bir izine ayrılır. Mesut'un, Urfa'dan gelen arkadaşı Veysel kötü bir haber getirir. Bedran, yaşıyordur ve İstanbul'a gelmiştir!

Mesut ve ekip, İstanbul'da Bedran'ı aramaya başlarlar. Bu sırada bir bilgiye ulaşırlar. Bedran'ın kardeşi Mirza'nın düğünü vardır. Bedran için düğüne gitmenin önemli olabileceğini düşünen ekip operasyon hazırlığına başlar. Ekip, Rıza Baba önderliğinde düğüne kılık değiştirerek gider. Bekledikleri gib Bedran düğüne gelir. Mesut, ekibin ifşa olduğunu düşünerek aceleci davranır.

Rasim Amca, lösemi hastası torununu ameliyat ettirebilmek için para biriktirmektedir. Biriktirdiği 8000 lirayı hırsızlara kaptırınca da, devreye ekibimiz girer. Soruşturmalar sonucunda olay Rasim Amca'nın çalıştı taksi durağının sahibi Numan'a kadar uzar. 

Çoban Ailesi ise, hüzünlü bir ziyarete gider. Hüsnü, küçük oğlu Haydar Berk dışındaki herkesi Suat'ın mezarına götürür. Hüzünlü geçen mezarlık ziyareti, komşudan gelen haber ile kısa kesilir. Komşuya emanet edilen Haydar Berk kayıptır.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar