Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 448. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 448. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 448. Bölüm

Arka Sokaklar 448. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

1.589.375 kez izlendi
15 Eylül 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 12. Sezon 448. yeni bölümünde Suat'ın ölümü başta Çoban Ailesi olmak üzere sevenlerini yasa boğuyor!
15 Eylül 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 12. Sezon 448. yeni bölümünde Suat'ın ölümü başta Çoban Ailesi olmak üzere sevenlerini yasa boğuyor!

Suat, polisten kaçan kuyumcu soyguncularının kullandığı araba çarpmış ve ağır yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Suat ameliyatın ardından yoğun bakıma alınır; fakat, durumu çok iyi değildir. Hüsnü, komadaki Suat ile konuşurken ters bir şey olur. Suat'ın kalbi durur. Doktorların tüm müdahalesi onu kurtarmaya yetmez. Çoban Ailesi'nin ve ekibimizin en değer verdiği insan artık yoktur. Hüsnü ve çocukları yıkılmıştır.

Mesut, Urfa'ya tayin edilir ve operasyonların içinde dahil olur. Mesut'un bölgesinde katliamları ve bombalama olayları yüzünden aranan Civan kod adlı terörist vardır. Kimsenin hakkında çok bir bilgisi yoktur. Kensini iyi gizler. Mesut ve ekibi Civan'ın kadrosuna başarılı operasyonlar düzenler; fakat, Civan'a ulaşamazlar.

Mesut, köyün cefakar okul öğretmeni Necmi ile güzel bir arkadaşlığa başlamıştır. Civan'ın emrindeki teröristler Necmi öğretmeni kaçırır. Mesut, yeni tanıdığı bu güzel insanı kurtarmak için operayon düzenler.

İstanbul'daki ekibimiz ise, yürekleri burkan tecavüz olayı ile ilgili harekata geçerler. Mesut'un yanlarında olmamasının sıkıntısını yaşarlar.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar