Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 441. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 441. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 441. Bölüm

Arka Sokaklar 441. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

772.591 kez izlendi
12 Mayıs 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 441. yeni bölümünde; Hakan, annesini vuran Çetin'in amacını öğreniyor!
12 Mayıs 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 441. yeni bölümünde; Hakan, annesini vuran Çetin'in amacını öğreniyor!

Hakan'ın annesi Nesrin, nikah sonrası gelin arabasına açılan ateş sonucu ağır yaralanır. Hastaneye götürülen Nesrin acilen ameliyata alınır. Ekip ve Hakan kimin ateş ettiğini bulmak için olayı araştırırlar. Bir banka soygununda kullanılan silah ile Nesrin'i vuran silah eşleşir. Ekip ve Hakan aradıkları ipucunu bulurlar. Önce banka soyguncularına ulaşırlar; sonra da, Nesrin'i vuran kşiye. Bu kişi Hakan'ın tanıdığı kişi olan Çetin'dir. Ekip ve Hakan, Çetin'i işyerinde gözaltına alırken neden ateş ettiğini öğrenirler!

Mesut'un can yoldaşı ve Kovandere'de operasyonda şehit olan Sedat Çakmak'ın oğlu Ufuk, bir kavgada şans eseri Mesut tarafından yaralı olarak kurtarılır. Sonradan Ufuk'un uyuşturucu bağımlısı olduğu ortaya çıkar. Mesut, şehit olan arkadaşının ailesine sahip çıkmamanın büyük üzüntüsünü yaşar. Ufuk'u kendi oğlunun kaderini yaşamaması için Ametem'e yatırır ve tedavi olmasını sağlar; fakat, Ufuk Amatem'den kaçıp başını yine derde sokar. Mesut, onu kurtarmak için inat eder.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar