Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 439. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 439. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 439. Bölüm

Arka Sokaklar 439. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

879.669 kez izlendi
28 Nisan 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 439. yeni bölümünde kaçırılan sevgiyi kurtarma sırasında beklenmedik olay yaşanır!
28 Nisan 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 439. yeni bölümünde kaçırılan sevgiyi kurtarma sırasında beklenmedik olay yaşanır!

Selin’in manevi annesi olduğu Sevgi, kaçırılma olayına tanık olmuştu. Bunun üzerine kaçırılma olayının başındaki Baki, yüzünü gören ve kendisini teşhis edecek olan Sevgi’yi kaçırır. Ekip ve Selin dört koldan onu arar. Kapatıldığı evi öğrenen Selin, ekipten önce gelir. Baki ile karşı karşıya kalan Selin, ondan önce davranıp silahını ateşler. Baki, vurulur; fakat, Selin’e doğrulttuğu silah ortada yoktur. Kayıp silah Selin’in başına dert açar.

Ali ise, Buse derdinden kurtulma peşindedir. Buse, kahramanı olarak gördüğü Ali’ye olan saplantılı aşkından dolayı ortalığı karıştırır. Ayarladığı magazin muhabirinin çekmesi için Ali’yi dudaklarından öper. Muhabir bunu gazetede yayınladıktan sonra Ali’nin, Pınar ile arası bozulur. Pınar, Ali’den boşanmayı düşünür. Ali ise, bu olayı aydınlatabilmek için bir plan yapar.

Acar muhabirimiz Zeliş, evlenmek için kuyumcu soyan Maksut’un rehinesi olur. Zeliş canlı yayını kesmez ve soyguncu ile olan anlarını yayınlar. Hüsnü ve Suat, kızlarının rehine alınması karşısında şoka uğrarlar.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar