Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 287. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 287. Bölüm 'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 287. Bölüm

Arka Sokaklar 287. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

123.435 kez izlendi
Arka Sokaklar 287.Bölüm
Arka Sokaklar 287.Bölüm

Murat ve Zeynep, eski bir özel hareket polisi olan ve bir çatışmada bacağını kaybeden Selvi adlı arkadaşlarının dramına şahit oluyor.

Metin ve Tunç, okul çıkışı dershaneye giderler. Tekin yalnız kalır ve söylenmeye başlar. O sırada caddede park etmekte olan bir bayana yardım eder. Bayan şoför de Tekin’i değnekçi sanır ve bahşişini verir. Sonrasında park eden diğer araç sahipleri de Tekin’e para vermeye başlayınca, Tekin bu kısa yoldan para kazanma olayını sever. Birkaç arkadaşını daha alıp değnekçiliğe başlar. Ancak o caddenin bir mafyası vardır.

Eski TEM ekiplerinden, özel harekatçı Selvi, geçmişte bir canlı bomba eyleminde bacağını kaybetmiştir. Hastane tarafından kendisine protez bacak verilir. Ancak sonrasında hastane Selvi’ye bacağı geri vermesiyle ilgili dava açar. Dava açma sebebi ise, terörle mücadele kanununa uygun şekilde çatışmaya girmemesi, olay esnasında etrafta gerekli tertibatı alamaması ve bomba imha ekibi çağırmamasıdır. Selvi’nin rahmetli eşi de kendisi gibi polistir. Murat ve Zeynep ile arkadaşlardır. Selvi’nin bacağını kaybettiği operasyonda hep beraber çatışmaya girmişlerdir. İcra memurları Selvi’nin çalıştığı kargo şirketine bacağı almaya gelirler. Selvi delirir, arabasına atladığı gibi soluğu hastane müdürünün karşısında alır. Kargo şirketine Selvi’yi ziyarete gelen Murat ve Zeynep de olayı duyunca fırlayıp hastaneye Selvi’nin peşine giderler.

Pınar ve Ali evlerini kiraya vermeye karar verirler. Bir emlakçıyla anlaşıp kiracı adaylarıyla görüşmeye karar verirler. Gelen adaylar arasında ikisi de farklı kişileri beğenirler. Ve karar veremezler.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar