Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 217. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 217. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 217. Bölüm

Arka Sokaklar 217. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

136.565 kez izlendi
Arka Sokaklar 217.Bölüm
Arka Sokaklar 217.Bölüm

Ekip, şehirde zorbalık yapan bir çetenin ve liderinin peşine düşüyor.

Suat’lar mahalledeki komşularla altın günü yapmaktadırlar. Bu ayda sıra Suat ve Nazike’dedir. Altın günü için alışverişten dönerken yeni komşuları Songül Hanım ile karşılaşırlar. Suat komşularla tanışması için onu da altın gününe davet eder. Songül toplanan altınları alıp kaçar. Gece devriyesinden dönen Ekip de Songül’ün peşine düşer.

Türkücü Mahir’in, bir çete lideri olan Cevdet’e borcu vardır. Cevdet, Mahir’in sahne aldığı türkü bara gelir. Mahir ondan kaçmak ister ama başaramaz. Cevdet, gözdağı vermek adına Mahir’in bağlama çaldığı iki parmağını keser. Mahir’in meslek hayatı bitmiştir artık. Mekânın sahibi Hakan Mahir’i hemen hastaneye getirir. İlk müdahaleyi Yavuz yapar. Ama adamın kopan parmaklarını yanlarında getirmemelerinden şüphelenip Sinan’a telefon açar ve hastaneye gelmelerini ister. Rıza Baba ve ekip, Mahir’e bunu yapanın peşine düşerler.

Seyran kontrol için jinekoloğa gider. Kontrol istediği gibi geçmez. Çıkışta hastanede Hüsnü ile karşılaşırlar. “Sonra görüşürüz usta” der ve çıkar Seyran. Bu moral bozukluğuyla yolda çocuğunu dövmeye kalkan bir kadınla kavga eder ve karakolluk olurlar. Mesut’u arayıp yardım ister.

Pınar, Efe için eve bebek telsizi alır. Ayla ne gerek vardı buna dese de Pınar dinlemez ve telsizi kurar. Ayla ve Pınar odada bebeğe bakarken telsizden Rıza ve Ali’nin tüm konuşmalarını dinlerler. Rıza ve Ali telsizden dinlendiklerinden habersiz, ertesi akşam için plan yaparlar. Tabii başlarına geleceklerden habersizdirler.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar