Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 194. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 194. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 194. Bölüm

Arka Sokaklar 194. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

89.193 kez izlendi
Arka Sokaklar 194.Bölüm
Arka Sokaklar 194.Bölüm

Mesut, Hüsnü, Sinan, Elif, Melek, Ali devriyededirler. Devriyenin bitmesine yarım saat kala, Sinan “oh devriye bitiyor” diyince bütün ekip, Sinan’a laf söylemeye başlar. Aralarında iddiaya girerler. Anons gelirse Sinan ekibe yemek ısmarlayacaktır. Ve tabii ki beklenen anons gelir. Ekip yemeği kazanmanın sevinciyle olaya intikal ederler. Olay bitiminde Sinan verdiği sözü tutar ama Elif ile baş başa yemeğe çıkacaklarını söyler. Mesut’un bu olay karşısında intikamı acı olacaktır.
Seyran, Tunç’u evine yemeğe davet eder. Mesut da devriye bitimi gelecektir. Barbaros, Seyran’ı arayıp acilen bara çağırınca Tunç’la beraber gitmek zorunda kalırlar. Seyran sahnedeyken bara polis gelir ve rutin kimlik kontrolü yapılır. Tunç’u gören sivil polis, kimliğinden Mesut Güneri’nin oğlu olduğunu anlar ve Mesut’u arar. Sonrasında da kıyamet kopar. Seyran ve Mesut ayrılmanın eşiğindedir. Barbaros’un barında kavga ederler.
Erdem ve Nazan restaurant işletmecisidir. Ortakları Mustafa hapisten yeni çıkmıştır. Erdem ve Mustafa’nın uyuşturucu satışında da ortaklıkları vardır. Erdem restauranta uyuşturucu işini karıştırmak istemez. Mustafa ise buna karşı gelir ve satışlara başlar.
Ekip’e yeni sivil polis memuru Nejat katılır. Akademiden yeni mezun, heyecanlı, bir an evvel öne çıkma peşinde olan genç bir memurdur. Osman ve Harun zengin iş adamı Gökmen’in evine soygun yapma planındadır. Ancak Gökmen’in evi 24 saat bir güvenlik şirketi tarafından izlenmektedir. Bir plan kurup, polis olarak içeri girerlerse, güvenlik şirketinin hiçbir şey yapamayacağını düşünürler. Ve planlarını uygulamaya koyulurlar.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar