Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 183. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 183. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 183. Bölüm

Arka Sokaklar 183. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

123.942 kez izlendi
Arka Sokaklar 183.Bölüm
Arka Sokaklar 183.Bölüm

Mesut, Sabri’den özür dilememiş, Vedat Müdür’ün odasından kapıyı çarpıp çıkmıştır. Tüm ekip şimdi ne olacak diye düşünmektedir. Mesut’un suçsuz olduğunu, Sabri’nin durup dururken olay çıkarttığını Murat anlatmıştır ama nafile. Mesut, Rıza’nın konuşmalarını dinlemez ve yıllık izin dilekçesini verip çıkar.
Tekin, çevreci Burcu’ya aşık olur. Metin’le Tunç’u da ayartıp ağaçlar kesilmesin eylemine katılırlar. Ağaçlara kendilerini zincirle kilitleyip basına görüntü verirler. Olayı sakinleştirmek için Hüsnü, Sinan, Elif ve Ali olay yerine gelirler. Çocukları da orada gördüklerinde Hüsnü çıldırır.
Levent’in uyuşturucu işi yaptığı patronu Demir, Gökhan’ın aracılığıyla Levent’in işini bitirtmek ister. Levent, Gökhan ile görüşmeyi kabul eder. Gökhan, Levent’i vurdurtacağı sırada Levent bir hamleyle silahı kapar ve Gökhan’ı yaralayıp kaçar. Levent’in gözü dönmüştür. Artık tek istediği kızı Şirin’i de alıp buralardan uzaklaşmaktır. Levent Melek’in evine gelir ve Müjgan’ın elinden Şirin’i alıp kaçırır. Şirin’in kaçırılma haberi tüm ekibi harekete geçirir. Levent’i yakalamak imkansız gibi bir şeydir. Demir’in Levent’in peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Şirin’in kaçırılma haberini duyan Mesut da koşup emniyete gelir. Bütün ekip, Melek’e destek olup Şirin’in peşine düşer. Melek soluğu İdil’in evinde alır. Levent’in nerede olduğunu bildiğinden emindir. İdil’i öldürebilecek kadar sinirlidir. Murat, İdil’i Melek’in elinden zor alır. Demir’in adamları Levent’in izini bulurlar. Ancak Levent bir yolunu bulup kaçmayı başarır. Şirin, Demir’in elinde kalmıştır. İşin en tehlikeli yanı da budur…

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar