Skip to main content
x 
Arka Sokaklar 162. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisinin son 3 bölümü kanald.com.tr'den yayınlanmaktadır.

Arka Sokaklar 162. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 162. Bölüm

Arka Sokaklar 162. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

96.480 kez izlendi
Arka Sokaklar 162.Bölüm
Arka Sokaklar 162.Bölüm

Uyuşturucu tacirlerine baskın
 
Elif, teyzesinin vefatı için Ayvalık’a gitmiştir. Sinan ise onun yolunu beklemektedir. Osman, Baran’a eksik mal (kokain hap vs.) yollamaktadır. Baran bir şekilde bunu fark eder ve tetikçisi Mahmut’u Osman’ın peşine takar. Ekip Baran’ın izini sürer ve Baran yakalanır.
Rıza, Ayla, Pınar, Mesut ve Hüsnü; Ali’yi ziyarete giderler. Pınar’ın Ali’ye vereceği bir haberi vardır. Bebeklerinin cinsiyeti belli olmuştur.
Metin ve Tekin’in okuluna Tuğberk adında zengin bir çocuk gelir. İlk geldiği günden itibaren de kızları etrafına toplar. Tuğberk hafta sonu da, villalarında parti verecektir ve Metin ile Tekin partiye davetli değildir. Tekin bu olaya sinir olur ve Metin ile Tunç’un da aklını çelip parti vermek ister. Ama parti yapacak ev yoktur. Çaycıları Latif polis olmak hayaliyle yanıp tutuşmaktadır. Tekin’den Hüsnü Komiserle konuşup onu polis okuluna aldırılmasını istemiştir. Bunun karşılığında da Tekin’in ondan ufak bir isteği vardır. Latif’in eski minibüsünde parti yapmak.
Çocuklar, okullarının önünde Adem’le Kemal’in kavgasına şahit olurlar. Adem psikopatın tekidir ve  3 ay önce Hülya ile evlenmiştir. Hülya’nın bütün eski sevgililerini öldürmek ister. Hülya’yı da dövüp evin bodrumuna kapatır.
Ramazan Boztaş isimli mafya elemanı, yaşlı kadınları tehdit edip, avukat Salih aracılığıyla mallarını ellerinden alır ve kadınları öldürürler. Noter sürekli avukat Salih’in yaşlı kadınlarla gelip satış işlemleri yapmasından şüphelenir ve Rıza Baba’nın yardımını ister.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar