Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
1.678 kez izlendi
Fiko'nun kalbindeki kelebek uçtu gitti!

Fiko'nun kalbindeki kelebek uçtu gitti! / Özel Klipler

Adı Efsane 28. Bölüm'de; Fiko'nun, Sibel'i hala unutamadığını ve onu sevdiğini düşünen Çiler, Fiko ile olan ilişkisini bitirme kararı alıyor.   Hemen izle


Adı Efsane 28. Bölüm'de; Reyhan, Sinan'a ve Seyfi de, Naz'a saklı sırrı açıklar!
Adı Efsane 28. Bölüm'de; Reyhan, Sinan'a ve Seyfi de, Naz'a saklı sırrı açıklar!

Reyhan, Naz'ın mutluluğunu da düşünerek sonunda karar verir ve Sinan'a kızı olduğunu söyler. Sinan bu duyduğu haber sonrasında çok şaşırır. 17 yıl boyunca bir kızının olması, hayata bakışını da değiştirmeye başlayacaktır. Reyhan'a tepkisi olumsuz olmaz. Onca yıl sonra duyduğu haberden sonra Sinan'dan sert bir tepki bekleyen Reyhan, onun olumlu yaklaşımından güç bularak bu sırrı Naz'dan saklamasını ister. Sinan, istemeye istemeye kabul eder.

Naz'ın doğum günü sırasında ise hem Reyhan'ı, hem de Sinan'ı zor durumda bırakan bir olay gelişir. Seyfi, Hakan ve Gülsüm arasındakileri duymuştur; konuşmada, Naz'ın gerçek babasının Sinan olduğunu öğrenmiştir. Sinan'dan ve Reyhan'dan intikam alma hırsı ile bu sırrı Naz'a söyler. 

Peki, geçmişe dair sırrı öğrenen Naz nasıl bir tepki verecek? Hakan, babası Seyfi'nin bu gaddarca yaklaşımını nasıl karşılayacak? Reyhan ve Sinan bu durumdan nasıl etkilenecekler?

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar