Skip to main content
 
Adı Efsane 26. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Adı Efsane 26. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Adı Efsane 26. Bölüm

Adı Efsane 26. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

587.325 kez izlendi
Adı Efsane 26. Bölüm yayında! 8 Ağustos 2017 Salı günü yayınlanan Adı Efsane'nin 26. yeni bölümünde; aşklar, çıkmaz sokağa giriyor!
Adı Efsane 26. Bölüm yayında! 8 Ağustos 2017 Salı günü yayınlanan Adı Efsane'nin 26. yeni bölümünde; aşklar, çıkmaz sokağa giriyor!

Naz, Hakan'ın kendisini öpmesinden sonra girdiği ruh halinden dolayı rahatsızdır. Öpmenin verdiği pişmanlığı geç de olsa atlatan Hakan, bu sefer Naz'a duygularının gerçekliğini anlatmanın derdine düşer. Hakan, Naz'ın inadını kırmak için çaba harcar; fakat Naz, mahallede kendisine en yakın kişi olarak gördüğü Hakan'ın bu tavrını affedemiyordur.

Sinan, Durmazspor'un kadrosuna giren tayfanın başarısını kutlamak için gençleri yemeğe götürür. Yemek boyunca herkes çok mutludur; ta ki, Sibel'in sahneye çıkmasına kadar... Ozan'ın kirli oyunu üzerine güzel başlayan gece, gözyaşları ile biter. Sibel'i karşısında gören Fiko, Çiler'in karşısında duygularını açık eder. 

Sinan, Naz'dan öğrendiği Seyfi hikayesi üzerine Reyhan'ın karşısına dikilir. Reyhan, geçmişte yaşanan olaydan dolayı üzerine gelen Sinan'a net ve sert bir çıkış yaparak kendisini korumak zorunda kalır.