Skip to main content
 
Adı Efsane 21. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Adı Efsane 21. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
Bu bölümü blutv.com.tr’den reklamsız ve tek parça izleyebilirsiniz.
Adı Efsane 21. Bölüm

Adı Efsane 21. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

702.221 kez izlendi
Adı Efsane 21. Bölüm yayında! 4 Temmuz 2017 Salı günü yayınlanan Adı Efsane'nin 21. yeni bölümünde; mahalleye yeni gelenler, dertlerini de getiriyor!
Adı Efsane 21. Bölüm yayında! 4 Temmuz 2017 Salı günü yayınlanan Adı Efsane'nin 21. yeni bölümünde; mahalleye yeni gelenler, dertlerini de getiriyor!

Hakan ve tayfası liseler arası turnuvada final maçını kazanıp şampiyon olduktan ve okulun tatile girmesinden sonra Durmazspor adlı yeni kurulan takım için oyuncu seçmelerine girer. Bu seçmelerde Hakan takıma girer. Geçim sıkıntısı çeken ailelerine destek olmak için arayış içinde olan gençler, Hakan için sevinirlerken, kendilerinin acil iş bulmaları gerekmektedir. Burada devreye giren kişi ise, Hakan'ın teyzeoğlu Ozan'dır...

Ozan, cezaevinden yeni çıkmış geçmişi karanlık birisidir. Küçük çapta mafya işleri yürütmektedir. Hakan, Ozan'ı iyi tanımaktadır. Bu yüzden iş telaşına giren tayfasını ondan korumak için çabalamaktadır. Fiko, Durmazspor'un seçmelerini kaybettikten sonra yine umutsuzluğa kapılmıştır. Ozan, onun bu durumundan yararlanır ve iş teklifinde bulunur.

Reyhan kızı Naz ile, eşinin ölümü ve iflasından sonra mahalleye geri dönmek zorunda kalır. Evlenmesi ve mahalleden ayrılmasına neden olan bir sır, tekrar döndüğü mahallede sırtında bir kambur gibi kendisini takip eder. 

Naz, Reyhan'ın kızıdır. Annesinin mahalle il olan geçmişini bilmemektedr. Varlıklı bir hayattan sonra geçim sıkıntısı içindeki mahalleye gelmesi onun pozitif bakışını etkilemez. Hemen adapte olur.