Skip to main content
x 

Yargı’nın yeni sezon ilk tanıtımı ağlattı!

Ceylin ve Ilgaz arasındaki hesaplaşma yürekleri yakacak. “Ben her yerde senin kokunu aradım.” Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın merakla beklenen üçüncü sezonu pazar akşamı 20.00'da başlıyor. Yeni sezondan yayınlanan ilk tanıtımda Ilgaz ve Ceylin arasındaki duygusal anlar izleyenleri şimdiden gözyaşlarına boğacak.

Yargı’nın yeni sezon ilk tanıtımı ağlattı!
Yargı’nın yeni sezon ilk tanıtımı ağlattı!

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle iki sezondur seyirciyi hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde ekran başına kilitleyen Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi, pazar akşamı Kanal D ekranında üçüncü sezonuna başlıyor. Geçtiğimiz sezonun finalinde Ilgaz ve Ceylin’in karşılaşmasıyla izleyiciler ekran başında gözyaşlarına boğulurken yeni sezondan yayınlanan ilk tanıtımda ikilinin duygusal hesaplaşması hem ilk bölüme hem de sezona dair merakı yükseltiyor.

Yargı 64. Bölümden ilk kareler - YENİ SEZON / Foto Galeri

Yargı heyecan dolu yeni sezonuyla pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

‘Yargı’nın 3’üncü sezonunda kadroya yeni isimler dahil oluyor.

Her bölümü büyük heyecanla beklenen Yargı’nın 3’üncü sezonunda kadroya yeni isimler dahil oluyor. Sema Ergenekon’un usta kaleminin, Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerden oluşan başarılı kadroya bu sezon Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Alican Altun, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türay ve Ayşen Sezerel dahil oluyor.

Hikayeye yeni bir soluk getirecek yeni isimlerden Ferit Kaya, Osman’ın iş ortağı ‘Can’a hayat verirken, Seda Türkmen Eren’in sevgilisi ‘Dilek’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Müge Bayramoğlu’nu Yekta ile çalışan avukat ‘Nil’ karakterinde izleyeceğimiz dizide Çağla Demir ise Ilgaz’ın kalemi ‘Ela’ karakterine hayat verecek. Başsavcı olarak bu sezon hayatımıza giren ‘Nadide’ karakterini Ayşen Sezerel canlandırırken Nadide’nin kalemi ‘Yiğit’i ise Alican Altun oynayacak. Ulvi Kahyaoğlu’nu yeni genç savcı ‘Efe’ rolünde izleyeceğimiz dizide Özlem Turay ise Dilek’in ablası ‘Filiz’e hayat verecek.

‘Yargı’nın heyecan dolu 3’üncü sezonu pazar akşamı 20.00'da Kanal D'de!

Oyuncular

MUTTALİP MÜJDECİ

MUTTALİP MÜJDECİ

RAFET
ŞÜKRAN OVALI

ŞÜKRAN OVALI

DERYA
CEZMİ BASKIN

CEZMİ BASKIN

MERDAN KAYA
NİLGÜN TÜRKSEVER

NİLGÜN TÜRKSEVER

LAÇİN TİLMEN
ONUR DURMAZ

ONUR DURMAZ

ENGİN TİLMEN
ARDA ANARAT

ARDA ANARAT

ÇINAR KAYA
ECE YÜKSEL

ECE YÜKSEL

İNCİ ERGUVAN
PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

AYLİN ERGUVAN YILMAZ
UĞUR ASLAN

UĞUR ASLAN

EREN DUMAN
ALİ SEÇKİNER ALICI

ALİ SEÇKİNER ALICI

ZAFER ERGUVAN
ZEYNO ERACAR

ZEYNO ERACAR

GÜL ERGUVAN
UĞUR POLAT

UĞUR POLAT

YEKTA TİLMEN

Benzer İçerikler