Skip to main content
 
CEYLİN’İN GEÇMİŞİ BAŞINI DERDE SOKUYOR! 02 Mart

CEYLİN’İN GEÇMİŞİ BAŞINI DERDE SOKUYOR!

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı 85’inci bölümü ile ekrana geliyor. Çınar’ın başına bela olan dernek bu kez de Ceylin’in geçmişiyle ilgili başını derde sokuyor.

Yargı'da olaylar karışıyor! 24 Şubat

Yargı'da olaylar karışıyor!

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı dizisinde bu hafta olaylar karışıyor. Dizinin 84’üncü bölümünden merak uyandıran bir tanıtım yayınlandı.

Defne Kayalar yargı dağıtacak! 13 Şubat

Defne Kayalar yargı dağıtacak!

Kanal D’nin, Uluslararası Emmy Ödüllü dizisi Yargı’nın oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor.

YARGI’NIN “KÖKSÜZ NİLÜFER” SAHNESİ AĞLATTI! 08 Şubat

YARGI’NIN “KÖKSÜZ NİLÜFER” SAHNESİ AĞLATTI!

Yargı’nın son bölümünde yer verilen “Köksüz Nilüfer” sahnesi, sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı dizide, Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz) ile Pınar Deniz (Ceylin) arasında iç hesaplaşmayı da içinde barındıran diyaloglar gündem oldu.

Dört oyuncu "Yargı"landı! 02 Şubat

Dört oyuncu "Yargı"landı!

Her pazar akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen, Kanal D’nin uluslararası ödüllü dizisi Yargı, hız kesmeden devam ediyor.

Yargı’nın 80. Bölümünden bir tanıtım daha yayınlandı... 28 Ocak

Yargı’nın 80. Bölümünden bir tanıtım daha yayınlandı...

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden merak uyandıran bir tanıtım daha yayınlandı. Ilgaz Ceylin’e Çınar ile ilgili içini dökerken Meltem’in Ceylin’e ‘Anlayacak o savcı’ dediği anlar bölüme dair heyecanı artırıyor.

ILGAZ VE CEYLİN KARŞI KARŞIYA GELİYOR! 24 Ocak

ILGAZ VE CEYLİN KARŞI KARŞIYA GELİYOR!

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı dizisinin pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.

YARGI YÜREKLERİ SIZLATAN BİR BÖLÜMLE EKRANA GELDİ! 22 Ocak

YARGI YÜREKLERİ SIZLATAN BİR BÖLÜMLE EKRANA GELDİ!

Her pazar akşamı ekrana gelen dizi Yargı, yayınlanan son bölümü ile yine çok izlendi. 79’uncu bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen dizi reytinglerde de günün en çok izlenen yapımı olmayı başardı.

Yargı'da baba acısı geçmiyor! 21 Ocak

Yargı'da baba acısı geçmiyor!

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı dizisinden yeni bir tanıtım daha yayınlandı. Babasının acısını yaşayan Ilgaz, hem kendisinin hem de ailesinin yaralarını sarmaya çalışıyor.

ILGAZ VE CEYLİN ARASINDA TATLI SÜRTÜŞME 19 Ocak

ILGAZ VE CEYLİN ARASINDA TATLI SÜRTÜŞME

Kanal D'nin, Uluslararası Emmy Ödüllü dizisi Yargı, yine sürükleyici bir bölüm ile ekrana gelecek. Dizinin 21 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi yayınlandı.

Yargı'nın heyecanla beklenen 79. Bölümünden tanıtım yayınlandı! 17 Ocak

Yargı'nın heyecanla beklenen 79. Bölümünden tanıtım yayınlandı!

3 sezondur Kanal D ekranında her bölümü soluksuz izlenen Ay Yapım imzalı “Yargı” dizisinin pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.

YARGI’DAN PENÇE KİLİT ŞEHİTLERİNE VEFA! 15 Ocak

YARGI’DAN PENÇE KİLİT ŞEHİTLERİNE VEFA!

Her pazar akşamı Kanal D’de yayınlanan Yargı dizisinin son bölümünde Pençe- Kilit Harekatı Bölgesi’nde şehit düşen askerler için saygı duruşunda bulunuldu.