Skip to main content
x 
YARGI, UNUTULMAZ BİR GECEYLE VEDA ETTİ!27 Mayıs

YARGI, UNUTULMAZ BİR GECEYLE VEDA ETTİ!

Kanal D’nin üç sezondur ekranda olan Emmy ödüllü dizisi Yargı, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen bir geceyle ekrana veda etti. Uzun süre unutulmayacak geceye, dünyanın dört bir yanından gelen dizinin hayranları akın etti.

YARGI, UNUTULMAZ BİR GECEYLE VEDA EDİYOR!25 Mayıs

YARGI, UNUTULMAZ BİR GECEYLE VEDA EDİYOR!

Kanal D’nin, üç sezondur ekranda olan Emmy ödüllü dizisi Yargı, görkemli bir geceyle ekrana veda edecek. 26 Mayıs Pazar akşamı final bölümü yayınlanacak olan dizi, büyük bir veda organizasyonuyla Yargı’ya emek verenler ve seyirciyle birlikte izlenecek.

YARGI’DA SON BULUŞMA!21 Mayıs

YARGI’DA SON BULUŞMA!

Üç sezon boyunca her bölümüyle çok konuşulan, ters köşe hikayesi ile ekrana farklı bir soluk getiren, Yargı’nın başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan ve Uğur Polat final öncesi bir araya geldi.

YARGI’NIN YARDIM GECESİNE YOĞUN İLGİ!05 Mayıs

YARGI’NIN YARDIM GECESİNE YOĞUN İLGİ!

Üç sezondur Kanal D ekranında Pazar gecelerine damga vuran Ay Yapım imzalı dizi ‘Yargı’, final gecesiyle de uzun yıllar unutulmayacak. 26 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde tüm geliri Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak seyircili gösterim ile final yapmaya hazırlanan Yargı’nın biletleri satışa çıktığı gibi 24 saat dolmadan tükendi. Gösterim biletlerinin yanı sıra geceye katılamayacak olanların da satın alarak destek sağlayabileceği ‘Eğitime Destek Bileti’ne ise yoğun ilgi devam ediyor.

YARGI, BÜYÜK FİNAL GECESİ İLE ÇOCUKLARIN EĞİTİMİNE DESTEK OLUYOR04 Mayıs

YARGI, BÜYÜK FİNAL GECESİ İLE ÇOCUKLARIN EĞİTİMİNE DESTEK OLUYOR

Üç sezondur ekrana gelen dizi Yargı’nın büyük final gecesine ilişkin detaylar belli oldu. 26 Mayıs Pazar günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan seyircili gösterimin tüm gelirinin Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacağı açıklandı. Biletleri satışa çıkan gecede, katılımcıları birçok sürpriz bekliyor.

YARGI 91. BÖLÜMÜYLE YİNE ZİRVEDE29 Nisan

YARGI 91. BÖLÜMÜYLE YİNE ZİRVEDE

Kanal D’nin, Emmy ödüllü dizisi Yargı’da büyük final öncesi nefesler tutuldu.

YARGI’DAN FİNAL SÜRPRİZİ!27 Nisan

YARGI’DAN FİNAL SÜRPRİZİ!

Kanal D’nin, üç sezondur ekranda olan Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın 26 Mayıs’taki final bölümü büyük bir organizasyonla dizi ekibi ve seyircisiyle birlikte izlenecek.

YARGI’YA EREN’İN İNTİKAMI DAMGA VURDU!25 Mart

YARGI’YA EREN’İN İNTİKAMI DAMGA VURDU!

Kanal D’nin Emmy ödüllü dizisi Yargı’nın son bölümü nefesleri kesti. Reytinglerde adını birinci sıraya yazdıran dizi, #Yargı etiketiyle gece boyu sosyal medya listelerinin de üst sıralarında yer aldı.

TÜRKİYE, TUĞÇE VE EREN’E AĞLADI!18 Mart

TÜRKİYE, TUĞÇE VE EREN’E AĞLADI!

Türkiye’nin en çok izlenen dizlerinden biri olan Emmy ödüllü Yargı’nın son bölümü nefesleri kesti, gözyaşları sel olup aktı.

YARGI’DA NEFESLER TUTULACAK, TÜRKİYE TUĞÇE’YE AĞLAYACAK!17 Mart

YARGI’DA NEFESLER TUTULACAK, TÜRKİYE TUĞÇE’YE AĞLAYACAK!

Türkiye’nin en çok izlenen Emmy ödüllü dizisi Yargı’nın yeni bölümünde nefesler tutulacak, izleyenler bu kez Tuğçe için ağlayacak. Babası Eren Komiser ’in ve sevgilisi Efe Savcı’nın yaşlı bir kadının cesedini bulmak için İstanbul Boğazı’nda yapılan su altı arama çalışması esnasında Tuğçe’yi hareketsiz bir şekilde buldukları anlarda gözyaşları sel olup akacak. Polis bir babanın meslektaşı olan evladı için ettiği feryat yürekleri dağlayacak.

YARGI, NEFES KESECEK BİR BÖLÜM İLE EKRANA GELİYOR!16 Mart

YARGI, NEFES KESECEK BİR BÖLÜM İLE EKRANA GELİYOR!

Her pazar akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen dizi Yargı, yine çok konuşulacak bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

CEYLİN’İN GEÇMİŞİ BAŞINI DERDE SOKUYOR!02 Mart

CEYLİN’İN GEÇMİŞİ BAŞINI DERDE SOKUYOR!

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı Yargı 85’inci bölümü ile ekrana geliyor. Çınar’ın başına bela olan dernek bu kez de Ceylin’in geçmişiyle ilgili başını derde sokuyor.