Skip to main content
 

Yargı’da kalpler Mercan için atıyor!

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Yargı’da nefesler tutuldu. Herkes “Mercan nerede?” sorusunun cevabını beklerken; pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümden ilk tanıtım yayınlandı.

 Yargı’da kalpler Mercan için atıyor!
Yargı’da kalpler Mercan için atıyor!

Çok heyecanlı bir bölümün ardından tüm izleyenlerin kafasında “Mercan nerede?” sorusunu bırakan Yargı’da bu hafta nabız daha da yükselecek. Efe’yi takip edip Sevgi Evleri’ne giden ikilinin Mercan’ı orada bulup bulamayacağı merakla beklenirken; yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtımda Macit, Tuğçe, Eren ve Yekta’nın sözleri kafalarda birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor.

Ceylin ve Ilgaz, Mercan'ı buldu mu?

Ceylin ve Ilgaz, Mercan'ı buldu mu? / Özel Klipler

15 Ekim Pazar günü yayınlana Yargı'nın 67. Bölümünde Ceylin ile Ilgaz, Efe ile ilgili öğrendikleri bilgiyle kızları Mercan'ın okuma ihtimali olduğu Sevgi Evi'ni buluyorlar!   Hemen izle

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Ariş Pişkin, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Yargı 93. Bölüm

Yargı 93. Bölüm / Bölümler

Yargı'nın 12 Mayıs 2024 Pazar günü yayınlanan 93. Bölümünde Ilgaz'ın kayıp olması, başta Ceylin olmak üzere herkesi büyük kedere sürüklüyor!    Hemen izle

‘Yargı’ merakla beklenen yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Oyuncular

CEZMİ BASKIN

CEZMİ BASKIN

MERDAN KAYA
NİLGÜN TÜRKSEVER

NİLGÜN TÜRKSEVER

LAÇİN TİLMEN
ARDA ANARAT

ARDA ANARAT

ÇINAR KAYA
PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

AYLİN ERGUVAN YILMAZ
UĞUR ASLAN

UĞUR ASLAN

EREN DUMAN
ZEYNO ERACAR

ZEYNO ERACAR

GÜL ERGUVAN
UĞUR POLAT

UĞUR POLAT

YEKTA TİLMEN
PINAR DENİZ

PINAR DENİZ

CEYLİN ERGUVAN
KAAN URGANCIOĞLU

KAAN URGANCIOĞLU

ILGAZ KAYA