Skip to main content
 

Yargı 27. Bölümü ile günün en çok izlenen yapımı oldu!

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, sürükleyici öyküsüyle dikkat çeken dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geldi. Reytinglerde tüm kategorilerin en çok izlenen dizisi olarak başarısını gözler önüne seren Yargı, AB kategorisinde 9.12 reyting yüzde 22.93 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 8.21 reyting yüzde 19.39 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

Yargı 27. Bölümü ile günün en çok izlenen yapımı oldu!
Yargı 27. Bölümü ile günün en çok izlenen yapımı oldu!

Ilgaz, Metin ve Çınar’ın büyük sırrını öğrendi…

Yargı yine nefes kesici bir bölüm ile ekrana geldi. Ekrana gelen 27’nci bölümde, Eren ile Pars, Metin’in Yavuz’un evine giren kişi olmasından şüphelenirken bir yandan da Ilgaz, Zafer cinayetinin peşini bırakmadı. Verdiği çabaların ardından sarsıcı bir gerçekle yüzleşmek durumunda kalan Ilgaz, Çınar’ın Zafer’i öldürdüğünü öğrendi. Nefeslerin tutulduğu bölümde Ilgaz’ın gerçekleri öğrenmesiyle neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu.

Yargı 95. Bölüm - FİNAL

Yargı 95. Bölüm - FİNAL / Bölümler

Yargı'nın 26 Mayıs 2024 Pazar günü yayınlanan 95. Final Bölümünde Ceylin ve Ilgaz, bahçedeki ceset yüzünden tekrar İstanbul'a dönerek hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor!    Hemen izle

Metin’in kolundaki yarayı gören Eren, Metin’le yüzleşirken Neva ise bu konuşmalara şahit oldu. Duyduklarıyla şok olan Neva, soluğu Pars’ın yanında alırken Pars, Eren’le birlikte bu konuyu derinlemesine araştırma kararı aldı. Derya ise, kendisini köşeye sıkıştıran davalı ailesini tek başına etkisiz hale getirmeyi başardı.

Derya, haydutları keklik gibi avladı!

Derya, haydutları keklik gibi avladı! / Özel Klipler

3 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 27. Bölümünde Derya, yolunu kesen mafyaya dersini veriyor!   Hemen izle

Zafer cinayetiyle ilgili gerçekleri bilen Yekta’nın, Ilgaz’a Yavuz’un masumiyetini kanıtlayacak birçok delil sunması Ilgaz’ın kafasını kurcalarken aynı delillerin Yekta tarafından mahkemeye sunulması Yavuz’un serbest bırakılmasını sağladı. Vicdan azabı giderek büyüyen ve ne yapacağını şaşıran Metin, önce evlatlarına veda ettiği bir mektup yazarken ardından Yavuz’un salındığını öğrenmesiyle Merdan’dan Çınar’ı yurt dışına kaçırmasını istedi. Hiçbir şey planladıkları gibi gitmeyince Merdan ise, ortaya suçu üstlenecek birini attı.

Metin'in veda mektubu Neva'nın eline geçiyor!

Metin'in veda mektubu Neva'nın eline geçiyor! / Özel Klipler

3 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 27. Bölümünde Metin, ailesine bir veda mektubu yazıyor!   Hemen izle

Pars ile Eren’in ortaya atılan kişinin yalan söylediğini fark etmesi, ikiliyi gerçeğe doğru bir adım daha yaklaştırırken Makbule’nin Metin’in bıraktığı mektubu bulup Neva’ya vermesi ise Metin için tehlike çanlarının çalmaya başladığının habercisi oldu.

Bir bebeğimiz olsun ister misin?

Bir bebeğimiz olsun ister misin? / Özel Klipler

3 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 27. Bölümünde Ceylin, hayata tutunabilmek için Ilgaz'ı mutlu eden bir istekte bulunuyor!   Hemen izle

Bu sırada Zafer’in ortadan kaybolduğu güne dair olan ipuçlarının peşinden giden Ilgaz, otobüsün kamera kayıtlarında gördükleriyle sarsıldı ve kafasındaki soru işaretlerini de birleştirerek Çınar’ın Zafer’in katili olduğuna ikna oldu.

Ilgaz'ın yıkıldığı an!

Ilgaz'ın yıkıldığı an! / Özel Klipler

3 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 27. Bölümünde Ilgaz, babası Metin ve Çınar'ın karıştığı Zafer olayını çözüyor!   Hemen izle

Bu sırada babasının arkasından tuttuğu yas ile güçsüz düşen Ceylin ise tekrar hayata bağlanmak için bebek sahibi olma isteğini Ilgaz’la paylaştı. Dengeleri değiştirecek gelişmelerin yaşandığı Yargı’da Ilgaz’ın, öğrendiği gerçeğin yükünü nasıl taşıyacağı ve bu durumun kendisiyle yepyeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Ceylin’le ilişkilerini nasıl etkileyeceği ise gizemini koruyor.

Sadece ikimize ait bir evimiz olsun!

Sadece ikimize ait bir evimiz olsun! / Özel Klipler

3 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 27. Bölümünde Ceylin, gelecek hayalleri kuruyor!   Hemen izle

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Keşke içindeki acıyı söküp alabilsem!

Keşke içindeki acıyı söküp alabilsem! / Özel Klipler

3 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 27. Bölümünde Ilgaz, hastanede yatan Ceylin'e duygusal sözler söylüyor!   Hemen izle

Yargı, yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de

Oyuncular

MUTTALİP MÜJDECİ

MUTTALİP MÜJDECİ

RAFET
ŞÜKRAN OVALI

ŞÜKRAN OVALI

DERYA
CEZMİ BASKIN

CEZMİ BASKIN

MERDAN KAYA
NİLGÜN TÜRKSEVER

NİLGÜN TÜRKSEVER

LAÇİN TİLMEN
ONUR DURMAZ

ONUR DURMAZ

ENGİN TİLMEN
ARDA ANARAT

ARDA ANARAT

ÇINAR KAYA
ECE YÜKSEL

ECE YÜKSEL

İNCİ ERGUVAN
PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

AYLİN ERGUVAN YILMAZ
UĞUR ASLAN

UĞUR ASLAN

EREN DUMAN
ALİ SEÇKİNER ALICI

ALİ SEÇKİNER ALICI

ZAFER ERGUVAN
ZEYNO ERACAR

ZEYNO ERACAR

GÜL ERGUVAN
UĞUR POLAT

UĞUR POLAT

YEKTA TİLMEN