Skip to main content
x 

Pazar’ın galibi 29. Bölümü ile Yargı oldu!

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı yayınlanan 29’uncu bölümü ile zirveye oturdu. Dizinin yayınlanan bu bölümü AB kategorisinde 9.43 reyting yüzde 24,61 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde 8.99 reyting yüzde 21.73 izlenme payı ile Total kategoride ise 6.64 reyting yüzde 17.13 izlenme payı elde ederek tüm kategorilerde birinci oldu.

Pazar’ın galibi 29. Bölümü ile Yargı oldu!
Pazar’ın galibi 29. Bölümü ile Yargı oldu!

Bütün sırların ortaya döküldüğü Yargı’da Ceylin birine zarar mı verdi?

Ceylin, Çınar’ın babasını öldürdüğünü Metin’in ise bu cinayeti örtbas ettiğini öğrendi. Ilgaz ile Ceylin’in ilişkisinin yepyeni bir sınava tabi tutulduğu bölümün final sahnesi ise kafaları karıştırdı. 6 ay sonrasının gösterildiği sahnede Ceylin’in kanlı bir bıçakla ofisine gelmesi ve Eren’in öfkeyle Ceylin’in kapısına dayanması izleyenleri şok etti.

Ceylin cinayet mi işledi?

Ceylin cinayet mi işledi? / Özel Klipler

17 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 29. Bölümünde Ceylin'in üstü neden kanlı?   Hemen izle

Çınar’ın babasının katili olduğunu, Metin’in bu cinayeti örtbas ettiğini, Ilgaz başta olmak üzere Eren ile Pars’ın da bu gerçeği kendisinden sakladığını öğrenen Ceylin aldığı darbelerle perişan oldu. Gerçekleri öğrenir öğrenmez ise Çınar ve Metin’i polise ihbar etti. Ceylin’in Çınar ve Metin’le yüzleştiği anlar, duygusal dakikalara sahne olurken Pınar Deniz, oyunculuğuyla izleyenlerden tam not aldı.

Ceylin'i şoke eden olay!

Ceylin'i şoke eden olay! / Özel Klipler

17 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 29. Bölümünde Ceylin, babasının katilini bulacağı yerde Ilgaz ve Çınar'ı görünce şoke oluyor!   Hemen izle

Çınar ile Metin’in ifadeleri ve gerçekler arasındaki uyuşmazlıklar cinayet mahallinde üçüncü bir kişi olma ihtimalini akıllara getirdi ancak Ceylin’in bu cinayetten Yekta sayesinde haberdar olduğundan bahsetmemesi akıllardaki soru işaretlerinin giderilememesine sebep oldu. Çınar tutuklu, Metin ise, tutuksuz yargılandı. Tüm bu yaşananların ardından Ceylin, Ilgaz’dan kendisi ve ailesi arasında bir seçim yapmasını isterken Ilgaz’ın vereceği yanıt merak konusu oldu.

Çınar'ın sorgusu Ceylin'i perişan etti!

Çınar'ın sorgusu Ceylin'i perişan etti! / Özel Klipler

17 Nisan Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 29. Bölümünde Ceylin, Çınar'ın sorgusunda babasının ölüm anını birebir yaşıyor!   Hemen izle

Ilgaz ile Pars’tan şüphelenerek başsavcıyla konuşan Derya’nın bu hamlesinden haberdar olan Pars, Derya’ya tepkisini koyarken Derya ise kısa sürede Pars’ın gönlünü almayı başardı.  Final sahnesinde yaşananlar ise herkesi şaşırttı. 6 aylık bir zaman atlamasının gerçekleştiği bölümde Ceylin’in üstü başı kan içinde ve kanlı bir bıçakla eve gelmesinin ardından Eren’in öfkeyle Ceylin’in kapısını çalması ‘Yargı’nın yeni bölümünde neler olacağına dair soru işaretleri yarattı.

Yargı 95. Bölüm - FİNAL

Yargı 95. Bölüm - FİNAL / Bölümler

Yargı'nın 26 Mayıs 2024 Pazar günü yayınlanan 95. Final Bölümünde Ceylin ve Ilgaz, bahçedeki ceset yüzünden tekrar İstanbul'a dönerek hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor!    Hemen izle

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

‘Yargı’ yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Oyuncular

MUTTALİP MÜJDECİ

MUTTALİP MÜJDECİ

RAFET
ŞÜKRAN OVALI

ŞÜKRAN OVALI

DERYA
CEZMİ BASKIN

CEZMİ BASKIN

MERDAN KAYA
NİLGÜN TÜRKSEVER

NİLGÜN TÜRKSEVER

LAÇİN TİLMEN
ONUR DURMAZ

ONUR DURMAZ

ENGİN TİLMEN
ARDA ANARAT

ARDA ANARAT

ÇINAR KAYA
ECE YÜKSEL

ECE YÜKSEL

İNCİ ERGUVAN
PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

AYLİN ERGUVAN YILMAZ
UĞUR ASLAN

UĞUR ASLAN

EREN DUMAN
ALİ SEÇKİNER ALICI

ALİ SEÇKİNER ALICI

ZAFER ERGUVAN
ZEYNO ERACAR

ZEYNO ERACAR

GÜL ERGUVAN
UĞUR POLAT

UĞUR POLAT

YEKTA TİLMEN

Benzer İçerikler