Skip to main content
 

Nefesler bu kez Ceylin için tutuldu!

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği dizisi Yargı’nın yayınlanan yeni bölümü yine zirvede yer aldı.

Nefesler bu kez Ceylin için tutuldu!
Nefesler bu kez Ceylin için tutuldu!

Dizinin ekrana gelen 19’uncu bölümü ABC1 kategorisinde 9.42 reyting yüzde 20.03 izlenme payı ile AB kategorisinde ise 9.23 reyting yüzde 22.05 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu. Heyecan dolu bölümün finalinde Pars’ın teslim ettiği iddianame Ceylin’in akıbeti için nefeslerin tutulmasına sebep oldu.

Yargı 89. Bölüm

Yargı 89. Bölüm / Bölümler

Yargı'nın 14 Nisan 2024 Pazar günü yayınlanan 89. Bölümünde Eren, kendi kurduğu planla Tuğçe'ye zarar veren kişilerin peşine düşüyor ve sonucunu ağır ödüyor!    Hemen izle

Temposu ve heyecanı ile izleyiciyi her bölüm ekran başına kilitleyen Yargı’nın dün akşamki bölümünde çıkan rapora rağmen Ilgaz’ın masumiyetine inanan Pars’ın mesleğini de riske atarak Ilgaz ile Ceylin’in yanında olması takdir topladı. Metin ile Eren’in test sonuçlarıyla oynayan kişinin peşine düşmesi, gerilimi yükseltirken ikilinin henüz şüphelenmediği Niyazi’nin suçunun ortaya çıkmaması için neleri göze alacağı şimdiden merak uyandırıyor.

Ilgaz büyük bir kumpasın ortasında!

Ilgaz büyük bir kumpasın ortasında! / Özel Klipler

6 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 19. Bölümünde Niyazi, Ilgaz'ın saç telini DNA raporuna işletmeyi başarıyor!   Hemen izle

Yekta Laçin’in kendisini şoförleri Murat’la aldattığını öğrenmesinin ardından ilişkilerini itiraf etmesi için Murat’a bir oyun oynadı. Murat’ın itiraf etmek yerine Laçin’i korumak için Engin’i hastaneden kaçırma suçunu üstlenmeyi seçmesi herkeste büyük bir şok yaşattı.

Yekta'dan, Laçin'e büyük darbe!

Yekta'dan, Laçin'e büyük darbe! / Özel Klipler

6 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 19. Bölümünde Yekta, Laçin ile Murat'ın ilişkisini anlıyor ve ikisine de büyük ceza kesiyor!   Hemen izle

Yekta’nın başsavcıya yaptığı baskılarla apar topar davaya dair iddianameyi teslim etmek zorunda kalan Pars’ın iddianame için Ilgaz’dan yardım istemesi ise izleyenleri şaşırttı. İddianamenin okunduğu anlarda nefesler tutulurken “Ceylin, müebbet hapis cezası mı alacak?” sorusu Yargı’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

İddianameden Ceylin'e müebbet çıktı!

İddianameden Ceylin'e müebbet çıktı! / Özel Klipler

6 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 19. Bölümünde Ceylin'i şoke eden bir durum yaşanıyor!   Hemen izle

Dizi aynı zamanda sosyal medyada da yine çok konuşuldu. #yargı etiketi ve bölümün etiketi #Köstebek kullanılarak sosyal medyada binlerce tweet atıldı.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Yaralarımı onarıp iyi geliyorsun bana!

Yaralarımı onarıp iyi geliyorsun bana! / Özel Klipler

6 Şubat Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 19. Bölümünde Ceylin ve Ilgaz, gecenin romantizmini yaşıyor!   Hemen izle

‘Yargı’ yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Oyuncular

CEZMİ BASKIN

CEZMİ BASKIN

MERDAN KAYA
NİLGÜN TÜRKSEVER

NİLGÜN TÜRKSEVER

LAÇİN TİLMEN
ARDA ANARAT

ARDA ANARAT

ÇINAR KAYA
PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

AYLİN ERGUVAN YILMAZ
UĞUR ASLAN

UĞUR ASLAN

EREN DUMAN
ZEYNO ERACAR

ZEYNO ERACAR

GÜL ERGUVAN
UĞUR POLAT

UĞUR POLAT

YEKTA TİLMEN
PINAR DENİZ

PINAR DENİZ

CEYLİN ERGUVAN
KAAN URGANCIOĞLU

KAAN URGANCIOĞLU

ILGAZ KAYA