Skip to main content
 

Babasının öldüğünü öğrenen Ceylin yıkıldı!

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı dün akşam yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geldi. Günün en çok izlenen dizisi olan Yargı’nın bu bölümünde Eren için nefesler tutuldu. Zafer’in ortadan kaybolmasıyla ilgili sır perdesinin aralandığı bölümün final sahnesinde Ceylin babasının ölümünü öğrenmesiyle büyük bir yıkım yaşarken bu anlar izleyenleri de gözyaşlarına boğdu.

Babasının öldüğünü öğrenen Ceylin yıkıldı!
Babasının öldüğünü öğrenen Ceylin yıkıldı!

Yargı’nın ekrana gelen 25’inci bölüm AB kategorisinde 9,22 reyting yüzde 23,03 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 9,21 reyting yüzde 20,22 izlenme payı ile yine zirvede yer aldı. Sosyal medyada da pazar akşamına damga vuran Yargı, #Yargı ve #Kayıp etiketleri ile saatler boyu TT listesinde üst sıralarda yer aldı.

Yargı 95. Bölüm - FİNAL

Yargı 95. Bölüm - FİNAL / Bölümler

Yargı'nın 26 Mayıs 2024 Pazar günü yayınlanan 95. Final Bölümünde Ceylin ve Ilgaz, bahçedeki ceset yüzünden tekrar İstanbul'a dönerek hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyor!    Hemen izle

Yargı’nın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde Eren’in yaralanması nefesleri ağızlara getirdi. Tuğçe, babasını bıçaklayan Fatih’in yakalanması için Ilgaz ve Ceylin’le iş birliği yaparken Tuğçe’nin bu hamlesi Eren’le arasındaki bağın giderek kuvvetlendiğinin sinyallerini verdi.

Eren ağır yaralı!

Eren ağır yaralı! / Özel Klipler

20 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 25. Bölümünde Eren, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılıyor!   Hemen izle

Serdar’ın, Yekta’ya Zafer’in ölümüyle ilgili tüm detayları anlatması “Çınar ve Metin için yolun sonu mu geliyor?” sorusunu akıllara getirirken Yekta, Zafer’in bedeninin bulunması için bir plan yaptı. İyice köşeye sıkışan Metin, istemeyerek de olsa Merdan’dan yardım istedi. Babasının başına bir şey gelme ihtimaline inanmak istemeyen Ceylin heyecanla Haiti seferinden dönüşünü beklerken Ilgaz ise ormanda Yekta’nın planı doğrultusunda bulunan cesedin Zafer’e ait olduğuna emin oldu.

Zafer'i, Çınar öldürdü!

Zafer'i, Çınar öldürdü! / Özel Klipler

20 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 25. Bölümünde Serdar, Yekta'ya Ceylin'in babası Zafer ile ilgili sırrı söylüyor!   Hemen izle

Parla’nın sahte kimliği ile hesap cüzdanına ulaşmasıyla dehşete düşen ve kızının başını belaya soktuğundan şüphelenen Aylin, soluğu Ceylin’in ofisinde aldı. Ceylin ise tüm gençleri ofisinde toplayarak sakladıkları her şeyi öğrendi. Adaletten şaşmayacağına emin olduğu Ilgaz’a gençlerin bulaştıkları belayı nasıl açıklayacağı üzerine kafa yorarken Ilgaz ise Zafer ile ilgili gerçeği Ceylin’e nasıl anlatacağının stresini yaşıyordu.

Gençler, Ceylin'e tosladı!

Gençler, Ceylin'e tosladı! / Özel Klipler

20 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 25. Bölümünde Ceylin, gençlerin içine düştüğü illegal olayı öğreniyor!   Hemen izle

Haiti’den gelen gemide babasının olmadığını öğrenen Ceylin, büyük bir kafa karışıklığı yaşarken Ilgaz Ceylin’e babasıyla ilgili büyük gerçeği söyledi. Babasının öldüğünü öğrenen Ceylin’in yaşadığı bu ikinci yıkım ve feryatları izleyenlere duygusal dakikalar yaşattı. Gizemli ve sürükleyici hikayesiyle Yargı’da Yekta’nın Zafer’in cinayetine dair bildiklerini nasıl kullanacağı şimdilik gizemini koruyor.

Ceylin, babasının öldürüldüğünü öğreniyor!

Ceylin, babasının öldürüldüğünü öğreniyor! / Özel Klipler

20 Mart Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 25. Bölümünde Ceylin, adli tıptaki babasının kıyafetlerini teşhis ediyor ve büyük bir yıkım yaşıyor!   Hemen izle

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

‘Yargı’ yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Oyuncular

MUTTALİP MÜJDECİ

MUTTALİP MÜJDECİ

RAFET
ŞÜKRAN OVALI

ŞÜKRAN OVALI

DERYA
CEZMİ BASKIN

CEZMİ BASKIN

MERDAN KAYA
NİLGÜN TÜRKSEVER

NİLGÜN TÜRKSEVER

LAÇİN TİLMEN
ONUR DURMAZ

ONUR DURMAZ

ENGİN TİLMEN
ARDA ANARAT

ARDA ANARAT

ÇINAR KAYA
ECE YÜKSEL

ECE YÜKSEL

İNCİ ERGUVAN
PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

PINAR ÇAĞLAR GENÇTÜRK

AYLİN ERGUVAN YILMAZ
UĞUR ASLAN

UĞUR ASLAN

EREN DUMAN
ALİ SEÇKİNER ALICI

ALİ SEÇKİNER ALICI

ZAFER ERGUVAN
ZEYNO ERACAR

ZEYNO ERACAR

GÜL ERGUVAN
UĞUR POLAT

UĞUR POLAT

YEKTA TİLMEN